Вчені: чоловіків більше збуджують не жіночі ноги, а руки

Вчені: чоловіків більше збуджують не жіночі ноги, а руки

Руки збуджують / Фото: liveinternet.ru

Вчені довели, що короткі спідниці не впливають на чоловіків. Головне - це накачані руки.

Нове дослідження, проведене групою австралійських вчених, показало, що короткі спідниці, які оголюють ноги, не збуджують представників сильної статі так, як довгі руки дівчат, з накачаними, рельєфними м'язами. Наприклад, руки Мадонни чи Кортні.

Випробування, для участі в якому були запрошені учасники обох статей з Австралії і Китаю, були проведені фахівцями університету Нового Південного Вельсу, розташованого в Сіднеї.

У ході експерименту добровольцям було запропоновано переглянути відеозйомки 96 жінок у віці від 20 до 49 років і оцінити зовнішність кожної з них у відповідності зі своїми особистими уподобаннями. Згідно з результатами, дами з довгими руками послідовно визнавалися переважною більшістю піддослідних більш привабливими.

Обсяги талії і стегон також виявилися важливими, хоч і трохи менш істотними показниками, також як і вага. У той же час, довжина ніг, як виявилося, не представляє для багатьох чоловіків абсолютно ніякого значення.

Як вважає професор Роберт Брукс, який очолював дослідження, в цілому найбільш привабливі тіла відрізнялися гармонійністю. Розміри можуть як дати сигнал для вибору потенційного партнера для спільного життя, так і виступати свідченням можливої небезпеки, в тому числі і в якості сексуального конкурента. Незважаючи на важливість окремих елементів з точки зору еволюції, загальна картина все ж залишається вирішальним чинником. Дані висновки доктор Брукс пропонує вважати притаманними всім культурам.

Читайте також:

Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Більше половини жінок готові на секс заради кар'єри

Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Повʼязані теми:

Наступна публікація