Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Ніккі Лі зізналася: постійний секс з новими людьми став для неї наркотиком / Фото: Daily Mail

Британка Ніккі Лі за 9 років мала сексуальні стосунки з 5 тисячами чоловіків. "Кожен хлопець, з яким я мала справу - живий доказ того, що я сексуальніша за інших дівчат", - вважає вона.

25-річна британка Ніккі Лі зізналася, що за дев'ять років мала сексуальні стосунки з більш ніж п'ятьма тисячами чоловіків.

Підсумки і те, як проходила кожна "сексуальна сесія", документально зареєстровані: дівчина з 16 років веде щоденник, в якому записує ім'я кожного партнера та описує секс з ним.

За словами Ніккі, вона принципово не займається сексом двічі з однією і тією ж людиною. Дівчина використовує для інтиму будь-яку можливість: дискотеки, кінотеатри, парки, пляжі.

Вона поїхала з батьківського дому у 18 років. До того часу в її записній книжці було 800 імен. До 21 року вона переспала з 2289 партнерами.

У середньому виходить, що з 16 років - віку, коли вона почала вести статеве життя - дівчина кожен день спить з новим партнером. Британка зізнається, що подібний секс став для неї "наркотиком".

"Дехто з моїх партнерів вважає, що в мене секс-залежність. Але якщо так і є, то мені подобається так жити, і лікуватися я не бажаю", - заявила Ніккі.

"Коли я зайнялася сексом вперше, то зрозуміла, що це те, що я роблю добре. Через кілька тижнів я почала вести щоденник. Я пишалася собою і кількістю чоловіків. Я тільки боялася, що забуду, якщо не запишу. Кожен хлопець, з яким я мала справу - живий доказ того, що я сексуальніша за інших дівчат", - вважає Лі.

"Навпроти імен хлопців, які добре себе показали, я малюю зірочку", - розповіла дівчина. "Купа чоловіків роблять зарубки на спинках ліжок, так чому ж мені не вести невелику червону записну книжку?" - дивується вона.

Тепер для пошуку партнерів Лі виїжджає за межі свого рідного міста, тому що в ньому не залишилося жодного незнайомого їй чоловіка. У вільний від сексу час вона працює в салоні краси і підробляє моделлю.

Дівчина запевнила, що користується протизаплідними таблетками, використовує презервативи і кожні два тижні відвідує лікаря.

Читайте також:

Названо шість нових афродизіаків для суперсексу

"Синдром сплячої красуні" перетворив жінку на німфоманку

"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Повʼязані теми:

Наступна публікація