Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Більшість жінок протягом робочого дня мріють про велику плитку гарного шоколаду, віддаючи йому перевагу перед сексом.

У рейтингу найпотаємніших бажань жінок, які працюють, лідирує шоколад. Лише кожна п'ята жінка віддала би перевагу сексу, всі інші краще би обрали солодощі.

Опитування близько семи мільйонів офісних працівниць провели в Англії та Шотландії. З'ясувалося, що більше 30% учасниць дослідження (2,3 млн жінок) мріють переважно про шоколад. Всі вони, за їхнім власним визнанням, не можуть відмовити собі в цьому задоволенні, причому не менше трьох разів протягом робочого дня.

На другому місці в рейтингу опинився секс. Про приємне завершення дня або про миттєву інтригу мріють приблизно 18% працюючих англійок. На третьому місці з результатом менше 10% виявилися відпустка, поїздка на море або за місто.

Приблизно чверть учасниць не змогли однозначно обрати між шоколадом та сексом, але все одно визнали ці жіночі радощі визнали однозначно кращими за шоппінг чи келих гарного вина. Цікаво, що алкоголь взагалі став аутсайдером мрій працюючих жінок.

У рамках того ж самого дослідження опитували і чоловіків. Їхні відповіді виявилися чіткішими та більш прозаїчними. 60% учасників висловилися за секс, а про шоколад мріють не більше 11% британських чоловіків.

Схоже дослідження проводилося майже три роки тому за ініціативою одного з найбільших світових виробників шоколаду. Тоді з'ясувалося, що мінімум дев'ять з десяти чоловіків у віці від 18 до 65 років завжди віддадуть перевагу будь-якому іншому задоволенню, а не солодкому, в той час як більше половини жінок (52%) визнали, що вважають шоколад найкращим способом підвищити настрій. На питання про суперництво сексу з десертами майже всі жінки відповідають однаково: "Шоколад кращий за секс, тому що він ніколи вас не розчарує".

За даними вчених з британського Університету Суонсі, жінки більш сприйнятливі до збудливої дії шоколаду, ніж чоловіки, оскільки у них на третину більше специфічних рецепторів, що сприймають дію ендорфінів - гормонів задоволення, які виробляються, зокрема, при вживанні шоколаду.

З 2004 року Європейська асоціація кардіологів офіційно рекомендувала вживати невеликі (близько 30-60 г на добу) порції високоякісного гіркого шоколаду як засобу, що перешкоджає утворенню атеросклеротичних звужень і тромбів артерій.

Читайте також:

Вчені розробили дієту для бурхливого оргазму

Винайдено жіночий презерватив

Вчені довели: "чоловіча менопауза" існує, але лікується

Данія прирівняє жирні продукти до сигарет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: