"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

"Сексомнія" претендує на роль нової "епідемії" XXI століття

Сексомнія - непідконтрольне людині заняття сексом уві сні

Вчені з'ясували, що все більше людей страждають на нестандартні поведінкові реакції під час сну, - зокрема, займаються уві сні мастурбацією чи сексом, а потім можуть цього не пам'ятати.

Все більше людей у світі страждають на сексомнію – тип розладу сну, за якого хворі займаються уві сні сексом або проявляють іншу сексуальну активність.

Як з'ясували канадські вчені, така сексуальна поведінка уві сні може варіюватися від самозадоволення до фізичного контакту. Найбільш поширені спроби зайнятися сексом зі своїм партнером, який спить у тому ж ліжку.

Під час дослідження, результати якого були представлені на конференції, присвяченій темам сну, вчені з лабораторії досліджень сну університетської мережі здоров'я (UHN) у Торонто дійшли висновку, що на цей розлад страждає набагато більше людей, ніж вважалося раніше.

Дослідники опитали 832 пацієнта. З'ясувалося, що майже 11% чоловіків і 4% жінок займалися сексом уві сні. Але, як наголосила доктор Шерон Чанг, більшість людей, які страждають на сексомнію, не пам'ятають своїх нічних пригод.

За словами Чанг, сам по собі цей розлад не є серйозною проблемою, проте може призвести до постійного відчуття втоми удень.

"Хіба це проблема? Поки у вас немає проблем із законом, і поки ваш партнер не заперечує, це не проблема. Хоча це може призвести до того, що наступного дня ви будете відчувати себе втомленим", - сказала вона.

Доктор Чанг зазначила, що сексомнія відноситься до розряду парасомній - небажаних поведінкових реакцій під час сну.

За словами Чанг, у людей, схильних до сексомніі, часто спостерігаються також безсоння, втома і депресивні стани. Крім того, це може свідчити про схильність до сновидства.

Читайте також:

Іспанська клініка запропонувала "лікування" від гомосексуалізму

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Повʼязані теми:

Наступна публікація