Іспанських підлітків навчатимуть мастурбації

Кампанія проходить під гаслом "задоволення в твоїх руках".

Влада іспанського регіону Естремадура запустила масштабну кампанію з навчання підлітків мастурбації. На "дослідження власного тіла і розкриття джерел задоволення" виділено 14 тисяч євро.

Кампанія проходить під гаслом "задоволення в твоїх руках". У рамках програми публікуються брошури, журнали і листівки де описана техніка самозадоволення. Крім того, підлітки можуть відвідати спеціальні майстер-класи, на яких їм також розповідають про контрацепцію і намагаються прищепити самоповагу.

Представники Ради Естремадури у справах молоді вважають, що кампанія легко і природно сприймається 14-17-річними підлітками, на яких вона спрямована.

Програма вже викликала невдоволення представників Конфедерації батьків і матерів школярів, які вважають, що вона порушує їх право на сексуальну освіту власних дітей. Кампанію критикують і місцеві католики, які вважають гріховним будь-який сексуальний акт, не спрямований на продовження роду.

Журналістка місцевої газети Пілар Рахола зазначила у своїй колонці: "Естремадура є чим пишатися. Нехай тут найбільше безробітної молоді, зате вона перевершує всю решту в мастурбації".

Читайте також:

Челябінська фабрика іграшок випускає плюшеві пеніси та цицьки

Секс-календар баварських фермерок

Секс серед дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: