У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

Препарат Priligy допоможе чоловікам контролювати себе під час сексу

Новий препарат для запобігання передчасній еякуляції досить дорогий, але дозволяє збільшити тривалість статевого акту у кілька разів.

В Британії розпочався продаж нового медичного препарату Priligy, який дозволяє запобігти передчасній еякуляції у чоловіків під час статевих контактів.

Новий препарат допоможе утричі збільшити тривалість сексуального акту. Ліки підвищують рівень серотоніну в головному мозку, що допомагає чоловікам краще контролювати наступ кульмінації.

Упаковка з трьома пігулками коштує 76 фунтів стерлінгів (приблизно 116 доларів). Ліки продаватимуться винятково через Інтернет.

Priligy призначений для чоловіків віком від 18 до 64 років. Потенційно, його можуть приймати й здорові чоловіки, як втім і "Віагру". Але препарат не слід використовувати після вживання алкогольних напоїв, бо тоді збільшується ризик виникнення побічних ефектів.

Нещодавно вчені з'ясували, що чоловіки, які страждають від передчасної еякуляції, мають генетичне захворювання, а не, як вважалося раніше, проблеми психологічного характеру. Під час дослідження науковці встановили, що у чоловік з подібними проблемами пошкоджено ген, що відповідає за контроль вироблення допаміну, який відіграє важливу роль в сексі. У майбутньому це відкриття, як очікують медики, призведе до створення ще більш ефективних лікарських засобів.

Читайте також:

Вчені довели: "чоловіча менопауза" існує, але лікується

Винайдено жіночий презерватив

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Вчені розробили чоловічий вібратор

Повʼязані теми:

Наступна публікація