Перейти до змісту
У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

У продажу з'явилися таблетки, що втричі збільшують тривалість сексу

Новий препарат для запобігання передчасній еякуляції досить дорогий, але дозволяє збільшити тривалість статевого акту у кілька разів.

В Британії розпочався продаж нового медичного препарату Priligy, який дозволяє запобігти передчасній еякуляції у чоловіків під час статевих контактів.

Новий препарат допоможе утричі збільшити тривалість сексуального акту. Ліки підвищують рівень серотоніну в головному мозку, що допомагає чоловікам краще контролювати наступ кульмінації.

Упаковка з трьома пігулками коштує 76 фунтів стерлінгів (приблизно 116 доларів). Ліки продаватимуться винятково через Інтернет.

Priligy призначений для чоловіків віком від 18 до 64 років. Потенційно, його можуть приймати й здорові чоловіки, як втім і "Віагру". Але препарат не слід використовувати після вживання алкогольних напоїв, бо тоді збільшується ризик виникнення побічних ефектів.

Нещодавно вчені з'ясували, що чоловіки, які страждають від передчасної еякуляції, мають генетичне захворювання, а не, як вважалося раніше, проблеми психологічного характеру. Під час дослідження науковці встановили, що у чоловік з подібними проблемами пошкоджено ген, що відповідає за контроль вироблення допаміну, який відіграє важливу роль в сексі. У майбутньому це відкриття, як очікують медики, призведе до створення ще більш ефективних лікарських засобів.

Читайте також:

Вчені довели: "чоловіча менопауза" існує, але лікується

Винайдено жіночий презерватив

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Вчені розробили чоловічий вібратор

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин