Жінка завагітніла завдяки "Віагрі"

Британка змогла завагітніти після курсу "Віагри" - ліки, які підвищують потенцію, також покращують кровообіг у внутрішніх органах.

34-річній британці Керрі Хоган якій не допомогли три процедури екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), вдалося завагітніти після лікування сілденафілом ("Віагрою").

Жінка намагалася завагітніти з часу вступу в шлюб у 2002 році. Через три роки очікувана вагітність наступила, однак на терміні 12 тижнів закінчилася викиднем. Після цього Керрі вдалася до трьох процедур ЕКЗ, які не принесли бажаного результату.

У 2009 році вона звернулася за допомогою до Ноттінгемської приватної клініки з лікування безпліддя Care. Проведене там обстеження показало, що кровообіг у її матці недостатній для повноцінного розвитку слизової оболонки, тому ембріон не може в неї імплантуватися.

Лікар Джордж Ндукве порекомендував Керрі курс "Віагри" - ліків, що підвищує потенцію. Таке призначення було обумовлено тим, що препарати цього класу покращують кровообіг у внутрішніх органах (спочатку сілденафіл розроблявся як ліки від ішемічної хвороби серця).

За словами Керрі, коли вона прийняла таблетку, її шкіра почервоніла від припливу крові, що "не було приємним відчуттям". Проте вона продовжувала прийом "Віагри" протягом дев'яти днів.

Після курсу лікування УЗД показало достатнє потовщення слизової оболонки матки, і жінці провели ще один цикл ЕКЗ. Через два тижні вона завагітніла і в грудні 2009 року народила здорову дочка Грейс вагою 3,73 кілограма.

Читайте також:

Британка дізналася про вагітність за три години до пологів

Жінка зачала ще одну дитину на другому тижні вагітності

Медики розвінчали міфи про вагітність

Британці з'ясували, що секс без презерватива корисний для мозку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: