Перейти до змісту
Винайдено жіночий презерватив

Винайдено жіночий презерватив

Жіночий презерватив цінний тим, що з ним можна гуляти кілька годин. Правда, він "створює деякі шумові ефекти" під час сексу.

Нарешті винайшли жіночі презервативи, і хоча вони ще не набули великої популярності, але це не менш ефективний спосіб контрацепції, ніж чоловічі презервативи.

Сучасний жіночий презерватив є аналогом чоловічого презерватива і адаптований до жіночого тіла. Складається з тонкої поліурітанової оболонки і має еластичне кільце з кожного боку. Має, як і чоловічий презерватив, змазку, але в меншій кількості. Розрахований на одноразове використання.

Переваги. Будь-який презерватив є єдиним способом запобігання від хвороб, які можна отримати під час сексу. Крім того, жіночий презерватив можна встановлювати за кілька годин до статевого акту, а не в ту хвилину, коли готовий партнер. Ефективність жіночого презерватива, при правильному використанні, становить 99,2%.

Жіночий презерватив не обов'язково витягувати відразу після чоловічої еякуляції, що продовжує момент близькості. Не викликає алергії, покращує тактильні відчуття. Зовнішнє кільце здійснює тертя об клітор, що дозволяє досягати оргазму швидше. Крім того, жіночий презерватив не доставляє дискомфорту чоловікові, не стискає його член.

Існують, правда, деякі недоліки. Користування жіночим презервативом вимагає деякої практики. Його трохи видно зовні, і крім того, під час сексу, створює деякі шумові ефекти.

Коштує жіночий презерватив близько 2 євро, і його вже можна придбати в деяких аптеках і спеціалізованих центрах планування сім'ї.

Читайте також:

Норвежці відкривають магазини безкоштовного сексу

Чоловіка заарешували за небажання одягти презерватив

Британці з'ясували, що секс без презерватива корисний для мозку

Нова віагра буде сильніша та безпечніша

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин