Чоловік втратив пам'ять від сексу

Після бурхливої ночі чоловік на якийсь час втратив пам'ять. Лікарі називають такий стан короткостроковою амнезію і попереджають, що її може викликати спортивні навантаження, секс та стрес.

Селлі та Ендрю
Daily Mail
Селлі та Ендрю
Сексуальна активність і стрес привели 60-річного чоловіка з Лондона до короткострокової втрати пам'яті.

Першою це помітила цивільна дружина чоловіка - Селлі. Її партнер запитав її, котра година, потім ще раз, і ще раз. Прямо перед цим у Ендрю і Селлі був бурхливий статевий акт, після якого чоловік ненадовго провалився в сон.

Потім прокинувся, подивився навколо з подивом, взяв годинник, поклав його назад. І почав питати у Селлі про час. Спочатку вона сприймала це як жарт, але коли Ендрю запитав про час в десятий раз, вона занепокоїлась.

Чоловік бродив по кімнаті, брав у руки різні предмети і ретельно розглядав їх, мовби намагався відшукати якусь розгадку. Жінка зателефонувала лікарю, і той порекомендував відвезти Ендрю в лікарню.

У Королівському лондонському госпіталі лікарі встановили, що у Ендрю більше не формуються нові спогади. Він знав, хто він такий, чим займається і де живе. Але не пам'ятав, як потрапив до лікарні, який сьогодні день і навіть рік.

Після цілої серії аналізів лікарі поставили діагноз - тимчасова глобальна амнезія. Як заявив один з лікарів, це дуже гарний діагноз, адже він означає, що всі симптоми повинні пройти через 24 години.

У найближчі декілька годин Ендрю поступово повернувся в нормальний стан, після чого лікарі виписали його додому.

Тимчасова глобальна амнезія вражає п'ятьох з кожних 100 тисяч громадян Британії, але у віковій групі після 50-ти років це співвідношення вже становить 23 з кожних 100 тисяч. Це досить рідкісне порушення, при ньому на відміну від традиційної амнезії пацієнти пам'ятають минуле, але не можуть запам'ятати теперішнє.

Основними причинами ВГА можуть бути активні спортивні навантаження, секс, зіткнення з холодною водою і стрес. Втім, лікарі поки не змогли точно визначити, що саме можна назвати причиною цього порушення.

Читайте також:

Вчені розповіли, як підрахувати свій еротичний капітал

Англійських школярок навчають сексу в автобусі

Вчені розробили чоловічий вібратор

У Британії випустили еротичний журнал з малюнками для сліпих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: