У США народилася найменша у світі конячка зростом 35 сантиметрів

Мініатюрний жеребець на прізвисько Ейнштейн важить 2,7 кілограми при зрості 35 сантиметрів - це рекорд серед новонароджених лоша.

Ейнштейн - найменше лоша у світі
В американському штаті Нью-Гемпшир народилося найменше в світі лоша. Мініатюрна конячка важить 2,7 кілограми і має зріс лише 35 сантиметрів.

Жеребця назвали Ейнштейн. Як розповіла кінний заводчик Джуді Сміт, на відміну від багатьох мініатюрних коней, Ейнштейн не страждає на форму карликовості, він просто дуже маленький. Окрім розміру, він у всьому подібний до своїх великих побратимів.

"Коли Ейнштейн народився, ми спочатку подумали, що він мертвий. Він не ворушився, потім ми протерли його рушником і загорнули в ковдру, і за чотири години з ним все було гаразд", - розповіла селекціонер.

Наразі строкате лоша здорове і енергійне, любить бігати в полі. Його власники сподіваються, що Ейнштейн потрапить до Кніги рекордів Гіннесса. Попередній рекорд належав новонародженій конячці, яка важила 4 кілограми.

Нагадаємо, що 16 березня помер найменший чоловік у світі. Китаєць Хе Пінпін, чий зріст становив усього 74,5 см, під час зйомок телевізійної програми в Римі занедужав через проблеми із серцем, і лікарям так і не вдалося його врятувати. Тепер на звання найменшої людини на Землі претендує непалець Кхагедра Тхапа Магар, зріст якого становить 56 см.

Читайте також:

Найменша людина світу раптово померла у віці 21 року

Непалець зростом 56 см претендує на звання найменшої людини світу

У 101-річної жінки почали рости роги

Перуанець навчив альпаку кататися на дошці для серфінгу

Повʼязані теми:

Наступна публікація