Непалець зростом 56 см претендує на звання найменшої людини світу

18-річний непалець Кхагедра Тхапа Магар, чий зріст становить 56 см, прагне записати свій рекорд у Книзі рекордів Гіннеса. Тому він відправився в Італію.

18-річний мешканець Непалу Кхагедра Тхапа Магар, зріст якого становить 56 см, претендує на титул найменшої людини у світі. Щоб його занесли до Книги рекордів Гіннеса, непалець разом із родиною відправився до Європи.

Перед від'їздом Магар провів у непальській столиці Катманду велику прес-конференцію. Юнак розповів, що надіслав запит до товариства Гіннеса ще в жовтні минулого року, але відповіді так і не отримав, тому зважився на подорож.

Родина Магара вже намагалася домогтися для нього рекорду чотири роки тому, проте тоді організатори заявили, що він неповнолітній і ще може вирости.

"Ми поїдемо до Італії, щоб спробувати записати його ім'я в Книзі рекордів Гіннеса", - заявив батько потенційного рекордсмена Руп Бахадур Тхапа Магар. Вони збираються з'явитися на італійському телебаченні, щоб заявити про свої права на рекорд. Потім вони вирішать, куди рушити далі.

Із Катманду найменшу людину проводжали тисячі прихильників з букетами квітів і гірляндами.

Поки що офіційно цей рекорд належить китайцеві Хе Пінпіну, чий зріст становить 73 см. А найбільшою людиною на планеті довгий час вважався 56-річний Бао Сішунь зі зростом 2,36 м. У 2007 році було знайдено нового рекордсмена - українця Леоніда Стадника, чий зріст становить 2,57 м. Проте Стадник свій рекорд підтверджувати відмовився.

"Якби це принесло мені здоров'я і декілька додаткових років життя, я би погодився. Але виходить навпаки - я тільки даремно витрачаю нервові клітини. Якщо я повинен обирати між успіхом і спокоєм, я обираю спокій", - сказав Стадник.

І нещодавно найвищою людиною у світі визнали турка Султана Косена, зріст якого становить 2 метри 47 сантиметрів.

Читайте також:

Найменший чоловік у світі став повнолітнім і готовий до одруження

Найволохатіша людина світу зробить операцію, щоб стати "милою мавпою"

Найменша мама у світі вагітна третьою дитиною

Українця позбавили звання найвищої людини в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: