Вчені розробили чоловічий вібратор

Медики винайшли пристрій для лікувального масажу області простати, який водночас виявився новою секс-іграшкою.

Спеціалісти одного з європейських центрів медичних технологій розробили прилад, здатний запалити бажанням будь-якого чоловіка і одночасно поправити його здоров'я.

Нова розробка вже надійшла в продаж у країнах Європи. Унікальне пристрій призначений для лікувального масажу області простати через анальний отвір. Медики дійшли висновку, що стимуляція передміхурової залози корисна при лікуванні простатиту у чоловіків.

Виробники пояснили, що новий прилад необхідно застосовувати регулярно, впливаючи з його допомогою через задній прохід на чутливі ділянки прямої кишки.

Справа в тому, що бічну стінку нижнього відділу кишечника від передміхурової залози відділяє тонка перегородка. У місці на відстані 4-5 см від анального отвору простата особливо добре пальпується. Саме тут запускається процес збудження. Таким чином одночасно з медичним призначенням пристрою, наукові працівники відкрили його еротичні властивості.

Передміхурова залоза, розташована трохи нижче сечового міхура, є надчутливим органом і відповідає за виникнення відчуття оргазму. Сексологи вважають, що простата в організмі чоловіків служить аналогом жіночої точки G. Тобто, безпосередній вплив на цей об'єкт здатен привести чоловіка до найяскравішого оргазму.

Вчені зазначили, що оскільки під час статевого акту мало хто з жінок застосовує проникнення в задній прохід чоловіка, винахід може вирішити цю проблему. І з суто лікарської технології апарат перетворився на нову секс-іграшку.

Читайте також:

Вчені розробили дієту для бурхливого оргазму

Паризькі модниці "відкрили полювання" на позолочені фалоімітатори

Розвінчано 10 популярних міфів про секс

Британці з'ясували, що секс без презерватива корисний для мозку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: