Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

Через 10 років пари перестануть займатися сексом для зачаття дітей

Людська репродукція досить ненадійна і малоефективна. У майбутньому секс стане не більше, ніж засобом отримання задоволення.

Джон Йович, доктор з Університету Мердока в Перті (Австралія) вважає: скоро, протягом найближчих десяти років, пари зовсім перестануть займатися сексом з метою зачаття дітей. Цей природний спосіб повністю замінить екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), пише The Daily Mail.

На його думку, тридцятирічні будуть в основному покладатися на штучні методи запліднення, бо людська репродукція досить ненадійна і малоефективна. Виходить, що в майбутньому секс стане не більше, ніж засобом отримання задоволення.

Якщо його оцінки виявляться вірними, то світ майбутнього з інкубаторами для "вирощування" дітей, описуваний в науковій фантастиці, стане цілком реальним. Тут постає низка етичних питань. Зокрема, чи не призведе глобальне використання ЕКО до євгеніки. Нагадаємо, євгеніка - це вчення про спадкове здоров'я виду, а також про шляхи поліпшення його спадкових властивостей. Так пари можуть почати вибирати спочатку бажані характеристики майбутньої дитини.

Власне, Джон Йович вважає, що ЕКО допоможе знизити тиск, який чиниться на пари, які відкладали довгий час поява дитини на увазі орієнтованості на кар'єру, адже процедура ЕКО більш ефективна. Навіть у молодих людей шанси зачати природним чином оцінюються як один до чотирьох. А у людей, старших 35 років, - один до десяти. ЕКО, як зазначає доктор Евіч, стане давати 100% результат у найближчі десять років (зараз ЕКО дає 50% гарантії успіху).

Читайте також:

Бекхеми займаються сексом п'ять разів на день

Депутати Львівщини вимагають заборонити в Україні аборти

Вчені штучно виростили сперматозоїди та яйцеклітини

Повʼязані теми:

Наступна публікація