Депутати Львівщини вимагають заборонити в Україні аборти

Львівська обласна рада запропонувала парламенту записати у Конституції, що людина має право на життя "від моменту зачаття".

Депутати Львівської обласної ради звернулися до президента, спікера парламенту та прем’єра з пропозицією змінити законодавство та заборонити аборти в Україні.

Відповідне рішення депутати ухвалили на сесії 8 грудня. Зокрема, облрада запропонувала змінити Конституції та викласти статтю 27 про право на життя у такій редакції: "Кожна людина має невід’ємне право на життя від моменту зачаття і до природної смерті".

Львівські депутати попросили Верховну раду переглянути чинне законодавство, яке дозволяє здійснювати штучне переривання вагітності та підготувати відповідні зміни та доповнення до цивільного та кримінального кодексу.

Чинні на сьогодні закони України дозволяють безперешкодне проведення аборту до 12 тижня вагітності та від 12 до 22 тижня вагітності за соціальними та медичними показаннями.

За даними медиків, Україна лідирує в Європі за кількістю абортів. 40% українських жінок репродуктивного віку хоча б раз у житті робили аборт, при цьому кожне десяте переривання вагітності робили до досягнення 19-річного віку.

Читайте також:

5-місячний плід вижив після аборту

Жінка не знайшла грошей на аборт і задушила новонароджену дитину

У Великобританії 13-річний школяр став татом

Більшість українських родин - бездітні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: