Lady GaGa отримала три нагороди MTV

Цього року щорічну європейську нагороду MTV вручали у Мадриді. Володарями почесної нагороди "Всесвітня ікона MTV" стала група Bon Jovi.

У Мадриді увечері 7 листопада відбулася урочиста церемонія вручення щорічних нагород європейського MTV.

Найбільше число нагород отримала Lady GaGa, яка перемогла в номінаціях "Найкраща співачка", "Найкращий поп-виконавець", а також у категорії "Найкраща пісня" з "Bad Romance". Всього Lady GaGa була висунута на здобуття п'яти нагород європейського MTV за 2010 рік.

Кеті Перрі, також претендувала на перемогу в п'яти номінаціях, одержала, в результаті, нагороду лише за "Найкраще відео" - "California Gurls".

У числі інших власників нагород європейського MTV виявилися: Джастін Бібер, який переміг у двох номінаціях, в тому числі, "Найкращий співак", Linkin Park - "Найкращий концертний виступ", 30 Seconds to Mars - "Найкращі рок-виконавці" і Paramore - " Найкращий альтернативний виконавець".

Крім того, нагороди MTV отримали Емінем, визнаний найкращим хіп-хоп виконавцем, і Енріке Іглесіас, який переміг у номінації "Найкращий іспаномовний співак". Найкращим новим артистом стала співачка Кеша, а нагороду за світовий концертний тур (World Stage) одержала група Tokio Hotel. Володарями почесної нагороди "Всесвітня ікона MTV" стала група Bon Jovi.

Щорічна церемонія вручення нагород європейського MTV - найбільший захід музичного телеканалу, проведений за межами США. Церемонія кожен рік проводиться в різних містах Європи. У листопаді 2010 року нагороди європейського MTV були вручені в 17-й раз.

Читайте також:

Lady GaGa очолила список зірок, які погано вдягаються

Ladу GaGa влаштувала мітинг на підтримку геїв

Lady GaGa заспівала з Девідом Боуї

Lady GaGa отримала три нагороди MTV

Lady GaGa отримала три нагороди MTV

Повʼязані теми:

Наступна публікація