Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про епатажну співачку Lady GaGa прочитають курс в університеті Південної Кароліни. Вчена рада схвалила таку ідею.

В університеті Південної Кароліни з'явиться курс "Lady GaGa та соціологія слави". Читати курс студентам буде 48-річний професор Метью Дефла, який особисто зустрічався з Lady GaGa. Його намір прочитати відповідний курс вже схвалено вченою радою університету Південної Кароліни.

Професор відзначив, що 24-річна співачка, моментально увірвалася на музичний Олімп і заявила про себе відразу двома преміями Греммі і дев'ятьма VMA, викликала у нього науковий інтерес.

Доктор Дефла задався питанням, у чому, власне, полягає її феномен. Професор має намір з'ясувати, як Стефані Германоттs, випускниці католицького коледжу, власниці, як він вважає, пересічного музичного обдарування і настільки ж пересічної зовнішності, вдалося зробити таку карколомну кар'єру.

"Протягом курсу ми розглянемо вміння співачки привернути до себе увагу, талант до перевтілення та створення епатажних образів. Словом, все те, що сьогодні складає соціальне явище Lady GaGa. Ми постараємося відповісти на питання "Що ж стоїть за фасадом?".

Читайте також:

Lady GaGa очолила список зірок, які погано вдягаються

Ladу GaGa влаштувала мітинг на підтримку геїв

Lady GaGa заспівала з Девідом Боуї

Залиште свій коментар

Вибір редакції