Чеські студенти відкрили агентство з прибирання квартир голяка

Чеські студенти відкрили агентство з прибирання квартир голяка

Чеські студенти відкрили агентство з прибирання квартир голяка

У Празі студенти відкрили агентство з прибирання квартир, де свою роботу вони виконують у напівоголеному вигляді.

Студентка Карлова університету в Празі відкрила агентство, що надає послуги з прибирання квартир. Особливість бізнесу Катки Копецки і її товаришів полягає в тому, що свою роботу вони виконують у напівоголеному вигляді.

За словами засновниці компанії, вона і її приятелі вирішили відкрити агентство з прибирання квартир після того, як втратили роботу в результаті фінансової кризи. "Ми залишилися без роботи і не могли знайти відповідних вакансій, так що придумали ось такий вихід із ситуації", - розповіла Катка.

Вартість послуг компанії становить близько 170 євро на годину. При цьому клієнт може вибрати ступінь оголення співробітника агентства: прибиральник може приїхати на виклик в білизні, топлес або повністю голим. В агентстві працюють 15 осіб (як дівчат, так і хлопців).

Катка Копецки розповіла, що в основному послугами її агентства користуються зайняті люди, яким ніколи робити вдома прибирання. "Ніхто не любить прибирати, зате всі люблять роздивлятися гарні тіла. Дивитися на напівголу людину, яка прибирає твій дім - це прекрасний спосіб розслабитися", - висловила свою думку дівчина.

При цьому Катка підкреслила, що її компанія не надає клієнтам послуги сексуального характеру. "Ми просто прибираємо в квартирах", - підкреслила студентка.

Ідея відкриття клінінгової компанії, співробітники якої виконують роботу в голому вигляді, прийшла в голову не лише чеській студентці. В даний час подібні агентства діють у кількох містах США та Австралії.

Читайте також:

Чоловік не здатний сказати коханій більше 10 ніжних слів

Учені знайшли справжні інгредієнти щастя

Сайт знайомств для некрасивих людей відсвяткував перші заручини

Повʼязані теми:

Наступна публікація