Чеські студенти відкрили агентство з прибирання квартир голяка

У Празі студенти відкрили агентство з прибирання квартир, де свою роботу вони виконують у напівоголеному вигляді.

Студентка Карлова університету в Празі відкрила агентство, що надає послуги з прибирання квартир. Особливість бізнесу Катки Копецки і її товаришів полягає в тому, що свою роботу вони виконують у напівоголеному вигляді.

За словами засновниці компанії, вона і її приятелі вирішили відкрити агентство з прибирання квартир після того, як втратили роботу в результаті фінансової кризи. "Ми залишилися без роботи і не могли знайти відповідних вакансій, так що придумали ось такий вихід із ситуації", - розповіла Катка.

Вартість послуг компанії становить близько 170 євро на годину. При цьому клієнт може вибрати ступінь оголення співробітника агентства: прибиральник може приїхати на виклик в білизні, топлес або повністю голим. В агентстві працюють 15 осіб (як дівчат, так і хлопців).

Катка Копецки розповіла, що в основному послугами її агентства користуються зайняті люди, яким ніколи робити вдома прибирання. "Ніхто не любить прибирати, зате всі люблять роздивлятися гарні тіла. Дивитися на напівголу людину, яка прибирає твій дім - це прекрасний спосіб розслабитися", - висловила свою думку дівчина.

При цьому Катка підкреслила, що її компанія не надає клієнтам послуги сексуального характеру. "Ми просто прибираємо в квартирах", - підкреслила студентка.

Ідея відкриття клінінгової компанії, співробітники якої виконують роботу в голому вигляді, прийшла в голову не лише чеській студентці. В даний час подібні агентства діють у кількох містах США та Австралії.

Читайте також:

Чоловік не здатний сказати коханій більше 10 ніжних слів

Учені знайшли справжні інгредієнти щастя

Сайт знайомств для некрасивих людей відсвяткував перші заручини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: