Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чоловік не здатний сказати коханій більше 10 ніжних слів

Рибка, зайчик, кицька, пташка і кішечка - для всіх жінок, і мила, гарна, апетитна, сексуальна і тепла - лише для своїх, от і весь набір ніжності в словах у сучасного чоловіка, на думку вчених.

Команда експертів з Рочестерського університету виявила, що середньостатистичний представник сильної статі використовує для вираження кохання максимум 10 слів. Причому більшу частину з них складають зменшувально пестливі прикметники.

Анкетування більше 5000 чоловіків у віці від 18 до 47 років показало, що найпопулярніші епітети, якими нагороджують коханих, - це мила, гарна, апетитна, сексуальна і тепла.

А найпоширенішими іменниками стали - рибка, зайчик, кицька, пташка і кішечка. Незважаючи на те, що в багатьох культурах є набагато більша кількість слів і словосполучень для різних форм любові, а поети та композитори в усі часи пропонують велику кількість подібних ніжних і зворушливих висловлювань, сучасні чоловіки обмежуються досить скупим джентльменським набором.

Всі види любовних демонстрацій зводяться або просто до сексуальних контактів, або до створення сім'ї.

Усе це відбувається дуже швидко, романтичний етап спілкування зводиться до мінімуму. Не часто можна зустріти парочки, які понад рік зустрічалися, а потім починали займатися сексом чи поєдналися шлюбом, повідомляє глава дослідження Альберт Райттер. Ймовірно, саме тому представники сильної половини людства в наш час перестали писати вірші, співати серенади під балконами.

Читайте також:

Журнал Time назвав Топ-10 "любовних трикутників" XX століття

Друзі подовжують людині життя, вважають американські вчені

Закохавшись, людина неминуче втрачає близьких друзів

Вчені з'ясували, чим закоханість відрізняється від коханняЗалиште свій коментар

Вибір редакції