Друзі подовжують людині життя, вважають американські вчені

Друзі подовжують людині життя, вважають американські вчені

Друзі подовжують людині життя

У ході досліджень американські вчені виявили, що "чим більш широким колом знайомств володіє кожна окрема людина, тим довше вона живе".

Наявність вірних і надійних друзів сприяє продовженню життя людини. Цей факт встановили американські вчені з університетів штатів Юта і Нова Кароліна.

У ході досліджень вони виявили, що "чим більш широким колом знайомств володіє кожна окрема людина, тим довше вона живе". Поки фахівці не можуть пояснити цей феномен з наукової точки зору.

Тим не менше вони вважають, що "наявність значного числа вірних друзів є свідченням соціальної активності та інтенсивного емоційного життя людини". "Друзі приносять радість, надають допомогу і полегшують життєвий шлях", - заявив один з керівників нинішніх робіт професор Берт Учино.

Він навів, зокрема, і той аргумент, що друзі часто надають і фінансову допомогу, даючи в борг гроші без відсотків і на тривалий термін.

Відзначимо, що днями вчені з Оксфордського університету з'ясували, що, здобуваючи любов, людина втрачає в середньому до двох друзів. Виявилося, що люди мають в середньому до п'яти близьких друзів, а у разі появи коханця це число зменшувалося на два.

Читайте також:

Вчені з'ясували, чим закоханість відрізняється від кохання

Вчені: чоловіки в неволі таки не розмножуються

Вчені: жінка визначає, чи підходить їй чоловік за 45 секунд

Повʼязані теми:

Наступна публікація