У Новій Зеландії почали торгувати підробленою сечею

У Новій Зеландії почали торгувати підробленою сечею

У Новій Зеландії почали торгувати підробленою сечею

Для фальсифікації аналізів на вживання наркотиків, які проводять багато роботодавців Нової Зеландії, там почали торгувати синтетичною сечею.

У Новій Зеландії почали торгувати синтетичної сечею, призначеною для фальсифікації аналізів на вживання наркотиків, які проводять багато роботодавців.

Продавана рідина по хімічному складу практично не відрізняється від звичайної сечі здорової людини. Багато фірм гарантують 100-відсоткове проходження аналізів з її допомогою і обіцяють повернути гроші, якщо це виявиться не так.

Синтетична сеча поставляється в комплекті з нагрівачем, який в потрібний момент надає їй температуру тіла, і зі спеціальною трубкою, що дозволяє імітувати сечовипускання, якщо за здачею сечі хтось спостерігає. Ціна такого набору складає від 75 до 100 новозеландських доларів (приблизно від 54 до 73 доларів США).

На думку власника магазину Hempstore в Окленді Кріса Фаул (Chris Fowlie), що продає підроблену сечу, вона захищає право працівників на недоторканність особистого життя, яке порушують вибіркові аналізи на вживання наркотиків. Закони Нової Зеландії допускають подібне тестування, проте, за даними Департаменту праці, воно зазвичай застосовується тільки на роботах, пов'язаних з підвищеним ризиком.

Представник Департаменту досліджень навколишнього середовища Пол Фітцморіс (Paul Fitzmaurice) визнав, що відрізнити синтетичну сечу від натуральної вельми складно - зовнішній вигляд і хімічний склад у них однаковий, і єдина відмінність полягає в тому, що підробка не пахне.

Поліція не змогла однозначно відповісти на питання, чи є продаж подібної продукції порушенням закону.

Читайте також:

Скандал у Туреччині: до готелів продавали алкоголь з сечею

Сеча космонавтів вивела з ладу систему водоочищення на МКС

У Болівії відомий дизайнер залікувала подругу сечею до смерті

Повʼязані теми:

Наступна публікація