Олександр Цекало відкрив ресторан

Відомий телеведучий Олександр Цекало відкрив ресторан італійської кухні під назвою "Chichibio".

Продюсер і телеведучий Олександр Цекало давно хотів спробувати себе в ресторанному бізнесі, і ось його мрія здійснилася: разом з друзями та партнерами Олександром Орловим і Олексієм Боковим він відкрив неподалік у самому центрі Москви ресторан італійської кухні "Chichibio".

Підтримати дебют, в якості ресторатора Олександра Цекала, прийшло багато його знаменитих друзів: колеги по "Прожекторперісхілтон" Сергій Свєтлаков і Іван Ургант, Володимир Познер, Айдан Салахова, Євген Плющенко і Яна Рудьковська, Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька, Надя Міхалкова і Резо Гігіенішвілі.

Увійшовши до зали, гості занурювалися в атмосферу затишку. Сучасному мистецтву в інтер'єрі відведено важливе місце - біля головного входу гостей зустрічає "Піноккіо", "брат-близнюк" якого знаходиться в лондонській галереї Tate Modern.

Такий "хостес" одразу дає зрозуміти, що Chichibio - не пафосне, а, як висловився Олександр Орлов, "правильне" місце. Для нього Chichibio - особливий проект, тому що він "робить його з друзями і для друзів".

Назва цієї нової точки тяжіння для столичних гурманів, серед яких, як можна було переконатися напередодні, чимало зірок, було дано на ім'я життєлюбного кухаря-пройдисвіта, героя однієї з новел "Декамерона" Джованні Боккаччо. У ресторані можна скуштувати як авторські, так і традиційні рецепти тосканської кухні від флорентійського шеф-кухаря Франческо Берардінеллі і московського шеф-кухаря Олексія Підлісного.

Гостей на відкритті пригощали спагетті з креветками і фісташками, пастою, рибними та м'ясними стравами, в тому числі можна було покуштувати trippa.

Читайте також:

Молдавани пограбували Цекала

Цекало пограбували на 12 млн рублів

Сестра "ВІА Гри" народила Цекалу доньку

Повʼязані теми:

Наступна публікація