Затримано учасників пограбування дачі Олександра Цекала

Російські міліціонери затримали молдаван, які пограбували дачу Олександра Цекала наприкінці 2008 року.

Підмосковні міліціонери затримали чотирьох громадян Молдови, яких вважають учасниками розбійного нападу на дачу шоумена Олександра Цекала.

Раніше, наприкінці 2009 року, вже повідомлялося про затримання чотирьох підозрюваних в пограбуванні будинку Цекала. Вони теж були громадянами Молдови. Передбачається, що їх тереп затримали - спільники перших чотирьох підозрюваних.

Де було проведено затримання, не уточнюється. Повідомляється лише, що крім підмосковних міліціонерів у операції брали участь співробітники МВС Молдови і управління ФСБ РФ у Брянській області.

Затримані вже зізналися у пограбуванні 15 будинків в Підмосков'ї. Вони розповіли, що найбільш дорогі ювелірні вироби, здобуті при пограбуваннях, збували в Італії, Румунії, Польщі, а також у Франції.

Дача Цекала в селищі Глухово була пограбована в ніч на 17 грудня 2008 року. Бандити забрали 7 мільйонів рублів готівкою і ювелірні прикраси вартістю 4 мільйони рублів. Самого Цекала і його дружину Вікторію Галушко, які в той момент знаходилися в будинку, злочинці зв'язали.

Читайте також:

Молдавани пограбували Цекала

Цекало пограбували на 12 млн рублів

Сестра "ВІА Гри" народила Цекалу доньку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: