Сайт знайомств для некрасивих людей відсвяткував перші заручини

Сайт знайомств для некрасивих людей відсвяткував перші заручини

Некрасива пара / Фото: swns.com

36-річний Том Кліффорд і 31-річна Джанін Уокер, які живуть в одному місті в графстві Глостершир на заході Англії так сподобалися одне одному, що вирішили одружитися.

Сайт знайомств для некрасивих людей відсвяткував свій перший серйозний успіх - пара, яка зустрілася завдяки онлайн-сервісу, оголосила про заручини.

TheUglyBugBall.com, що позиціонує себе як майданчик для спілкування людей "з сумнівною зовнішністю", відкрився близько року тому. У серпні 2010 року на цьому сервісі познайомилися 36-річний Том Кліффорд і 31-річна Джанін Уокер, які живуть в одному місті в графстві Глостершир на заході Англії.

У кінці вересня Том і Джанін вперше зустрілися особисто і відразу сподобалися один одному. Дуже скоро - після чотирьох побачень - пара вирішила перевести відносини на більш серйозний рівень і оголосила про заручини.

Як тільки керівництво TheUglyBugBall.com дізналося про намір Кліффорда і Уокер одружитися, парі відразу пообіцяли медовий місяць за рахунок сайту.

Весілля закоханих відбудеться через кілька місяців. Очікується, що церемонія пройде у вузькому колі друзів і родичів Джанін і Тома.

Через кілька днів після урочистості молодята вирушать в оплачену сайтом знайомств весільну подорож до Вельсу.

Читайте також:

Створено перший у світі сайт знайомств для некрасивих

У Китаї відкрили сайт знайомств для мільйонерів

Сайт знайомств відкрив банк сперми для красенів

У Європі з'явився сайт інтимних знайомств для одружених

Повʼязані теми:

Наступна публікація