Федір Бондарчук став діджеєм

Російський режисер Федір Бондарчук відіграв діджейський сет у одному із московських ресторанів.

Енергійний російський режисер Федір Бондарчук піддався модному захопленню, хвилею накрило знаменитостей за останній рік: 43-річний кінометр став за діджейський пульт.

Чаклувати над вертушками Федір Сергійович взявся на святкуванні дня народження російського ресторану Vanil, за атмосферою схожою на "кухонну" party для своїх. Організацією вечірки Бондарчук займався сам, вдаючись до допомоги тільки однієї леді - дружини Світлани.

"Я діджейством ніколи не займався і грунтовно не планую це робити, - повідомив Федір Бондарчук. - Але сьогодні я підготувався: відіграв сет для своїх друзів, яких хотів здивувати".

Однією з перших дивуватися приїхала пітерська зірка Тетяна Буланова. Співачка натхненно повідомила, що її чоловік Владислав Радімов зараз знаходиться на футбольних зборах з футболу, тому вона скористалася моментом і з подружкою влаштувала рейд по світських вечірках у столиці.

Світська левиця Ксенія Собчак з'явилася на святі буквально на кілька хвилин, які витратила на спілкування зі Світланою Бондарчук.

Читайте також:

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Бондарчук зніме комедію про "Однокласники.ру"

Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Повʼязані теми:

Наступна публікація