Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Російський режисер Федір Бондарчук став членом прокремлівської партії Єдина Росія.

Партійний квиток режисеру Федору Бондарчуку, який вступив у партію Єдина Росія, вручив 17 квітня голова Вищої ради партії Борис Гризлов.

Під час вручення квитка, Гризлов зазначив, що Бондарчук вже давно є прихильником партії.

"Ви брали участь у підготовці з'їзду, в кількох передвиборних кампаніях", - сказав один з лідерів єдиноросів.

За його словами, Бондарчук стає членом партії в складний період, коли треба консолідувати всі сили на боротьбу зі світовою кризою.

"Я вручаю Вам квиток і наш значок. Вітаю Вас з тим, що Ви з прихильника перейшли в розряд членів партії. Ви, є сьогодні популярним артистом, режисером, переходите в розряд політика. Сподіваюся, що на політичному небосхилі також займете гідне місце і станете популярним політиком", - сказав Гризлов.

Бондарчук, який є членом громадської ради молодіжного руху Молода гвардія, підтвердив той факт, що давно підтримує Єдину Росію.

"Я брав участь у передвиборних кампаніях і Володимира Володимировича Путіна, і Дмитра Анатолійовича Медведєва, їздив регіонами і підтримував молодих єдиноросів, які робили свої перші кроки у своєму політичному житті", - сказав режисер.

Рішення вступити у лави єдиноросів він назвав обдуманим, і зазначив, що 90% аудиторії впевнені, що Бондарчук вже давно є членом партії.

"Зараз час складний, коли потрібно виявляти свою громадянську позицію. Вона у мене є", - додав режисер.

Бондарчук поповнив лави відомих кінематографістів - членів Єдиної Росії, у яку вже вступили актори Сергій Безруков, Владислав Галкін, Михайло Державіна, Світлана Ходченкова, Аліса Фрейндліх, Олексій Гуськов, дресирувальники брати Запашні, продюсер Сергій Жигунов, режисери Володимир Меньшов і Станіслав Говорухін.

До речі, кілька днів тому Федір Бондарчук порівняв тоталітарний режим, описаний в романі Аркадія і Бориса Стругацких "Залюднений острів", з ситуацією в Росії.

Бондарчук відмітив, що у фільмі є пропаганда.

"Ця пропаганда в нашій країні набирає сили. Багато заголовків газет про це говорять, і альтернативи не видно", - відзначив режисер. -Газет немає, телебачення немає. Один Інтернет. Ми живемо в Москві, відірвані від всієї країни".

Читайте також:

Ксенія Собчак домагалася Федора Бондарчука

Федора Бондарчука діймають кредитори

Бондарчук шукає грошей на кролика
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: