Гурт Scorpiоns приїде в Україну із прощальним турне

Гурт Scorpiоns приїде в Україну із прощальним турне

Гурт Scorpiоns

Німецький гурт Scorpiоns датсь у Києві та Одесі дасть концерт в рамках прощального турне "Get your sting and blackout".

2 листопада в Києві в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) і 4 листопада в Одесі в Палаці Спорту виступить німецький рок-гурт Scorpiоns, виступ рок-гурту відбудеться в рамках світового прощального туру "Get your sting and blackout".

Гурт Scorpiоns був заснований у 1965 році Рудольфом Шенкером. У 1969 до нього приєдналися молодший брат засновника Міхаель Шенкер і вокаліст Клаус Майне. На міжнародній рок-сцені гурт з'явився в 1972 році, коли випустив свій перший альбом Lonesome Crow. Світову популярність гурт набув після виходу альбому Crazy World, а пісня Wind Of Change, що стала заголовною піснею альбому, посідала перші місця в хіт-парадах усього світу.

У 2000 році виходить спільний альбом Scorpions і Берлінського філармонічного оркестру Moment Of Glory. 18 березня 2010 відбувся реліз останнього альбому гурту Scorpions Stіng In The Tail. Цим альбомом гурт завершує свою кар'єру. Всього Scorpions за свою кар'єру випустили 18 студійних альбомів.

У 2010 році гурт Scorpions був увічнений на алеї зірок у Голівуді.

У рамках прощального туру Get your sting and blackout Scorpions дадуть відразу два концерти в Україні: 2 листопада музиканти виступлять у столичному Міжнародному виставковому центрі, а 4 листопада - в Одеському Палаці спорту. Прощальний тур триватиме майже три роки і охопить країни п'яти континентів.

У рамках концерту музиканти виконають свої найвідоміші хіти: Still Loving You, Rock You Like a Hurricane, When Love Kills Love, Send Me an Angel, Wind of Change, а також нові композиції з альбому Stіng in the Tail.

Читайте також:

Scorpions оголосили про завершення кар'єри

Гітарист Scorpions написав мемуари

Концерт Scorpions ледь не зірвали бійкою

Повʼязані теми:

Наступна публікація