Бондарчук подарував дружині каблучку за 3,5 млн

На 19 річницю подружнього життя режисер Федір Бондарчук подарував дружині Світлані ювелірну прикрасу.

Одна з найкрасивіших і найстильних пар російського шоу-бізнесу Федір і Світлана Бондарчуки цього року відзначають 19 років подружнього життя. Дарувати дружині каблучки на кожну річницю стало вже своєрідною традицією для режисера.

Цього року Федір порадував дружині прикрасу з останньої колекції відомого ювелірного дому Іспанії, яка обійшлося йому в 3,5 млн рублів. А крім того підніс величезний кошик її улюблених орхідей.

Федір славиться своєю щедрістю і не скупиться на подарунки коханій дружині, яку іменує не інакше як своєю музою. Режисер частенько влаштовує для Світлани романтичні вечері при свічках і в буквальному сенсі засипає квітами.

"У нас дуже хороші стосунки, - розповідає Світлана. - Для мене мій чоловік - найбільша гордість і перемога. Я його дуже люблю і завжди готова прийти на допомогу не тільки порадою, а й ділом".

Але подарунок на 19-річну річницю ніщо в порівнянні з тим, що Світлані ще належить отримати. Кожні п'ять років подружжя відзначає медовий місяць на найдорожчих курортах світу.

"Коли любиш людину, ти готовий на будь-які вчинки, - каже Федір. - Навіть найекстремальніші. А якщо це ще й твоя чарівна дружина і муза в одній особі, то для неї не шкода нічого".

Читайте також:

Федір Бондарчук відкриє два ресторани і кондитерську

Бондарчук зніме комедію про "Однокласники.ру"

Федір Бондарчук вступив в Єдину Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: