Собчак посварилась із Тіною Канделакі

Телеведучі Ксенія Собчак та Тіна Канделакі мало посварились під час "Піонерських читань" за право виступити на сцені.

Світські левиці Ксенія Собчак і Тіна Канделакі посварилися на "Піонерських читаннях" через розповіді Путіна. Дівчата не змогли поділити, хто буде читати останні 5 рядків розповіді.

Якщо в одному місці збираються дві подруги Ксенія Собчак і Тіна Канделакі, значить, буде голосно. Дівчата, кожна з яких прагне бути в центрі уваги, цього разу боялися втратити шанс увійти в історію, як учасниця першого перфомансу по мотивах першого опублікованого оповідання Володимира Путіна.

Головний редактор "Російського піонера", який дуже любить Ксенію Собчак, який вважає її талановитою колумністкою, в той же час разом з Канделакі веде "Реальну політику", а значить вибір перед головним редактором журналу стояв не грайливий.

Провівши кілька днів з Володимиром Володимировичем в його поїздці по Далекому Сходу він отримав рукопис оповідання про полювання на китів і у нього одразу ж народилася ідея зробити з нього колонку в журналі.

Основні учасники читання оповідання за ролями були обрані з зали, а ось останні п'ять рядків повинні були дістатися або Канделакі, або Собчак, чий виступ був відразу після тексту Путіна.

"Ми бачили, що буквально за кілька хвилин до початку заходу Ксюша і Тіна бурхливо з'ясовували стосунки в стороні, - розповіли очевидці сцени. - Здається, що обійтися без рукоприкладства допомогло лише втручання редактор "Російського піонера", який вирішив конфлікт.

Мабуть, журналіст вирішив все ж таки не псувати стосунки зі своєю напарницею, і заповітний листок з текстом залишився в руках Канделакі.

Читайте також:

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: