Собчак посварилась із Тіною Канделакі

Телеведучі Ксенія Собчак та Тіна Канделакі мало посварились під час "Піонерських читань" за право виступити на сцені.

Світські левиці Ксенія Собчак і Тіна Канделакі посварилися на "Піонерських читаннях" через розповіді Путіна. Дівчата не змогли поділити, хто буде читати останні 5 рядків розповіді.

Якщо в одному місці збираються дві подруги Ксенія Собчак і Тіна Канделакі, значить, буде голосно. Дівчата, кожна з яких прагне бути в центрі уваги, цього разу боялися втратити шанс увійти в історію, як учасниця першого перфомансу по мотивах першого опублікованого оповідання Володимира Путіна.

Головний редактор "Російського піонера", який дуже любить Ксенію Собчак, який вважає її талановитою колумністкою, в той же час разом з Канделакі веде "Реальну політику", а значить вибір перед головним редактором журналу стояв не грайливий.

Провівши кілька днів з Володимиром Володимировичем в його поїздці по Далекому Сходу він отримав рукопис оповідання про полювання на китів і у нього одразу ж народилася ідея зробити з нього колонку в журналі.

Основні учасники читання оповідання за ролями були обрані з зали, а ось останні п'ять рядків повинні були дістатися або Канделакі, або Собчак, чий виступ був відразу після тексту Путіна.

"Ми бачили, що буквально за кілька хвилин до початку заходу Ксюша і Тіна бурхливо з'ясовували стосунки в стороні, - розповіли очевидці сцени. - Здається, що обійтися без рукоприкладства допомогло лише втручання редактор "Російського піонера", який вирішив конфлікт.

Мабуть, журналіст вирішив все ж таки не псувати стосунки зі своєю напарницею, і заповітний листок з текстом залишився в руках Канделакі.

Читайте також:

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Повʼязані теми:

Наступна публікація