Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

На дні народженні у Дмитра Носова Ксенія Собчак влаштувала зі Стоцькою еротичні танці. А в подарунок імениннику Собчак принесла книги.

З нагоди ювілею Дмитра Носова теледіва Ксенія Собчак зробила хімічну завивку.

Днями в одному із московських тусовочних місць відсвяткував своє 30-річчя відомий спортсмен-дзюдоїст, актор, телеведучий, а тепер ще й громадський діяч Дмитро Носов. Привітати ювіляра прийшли найближчі й віддані друзі та колеги - Катя Лель, Стас П'єха, Ксенія Собчак, Анастасія Стоцька, Анфіса Чехова, Олександр Ревва та інші.

У свої 30 Дмитро встиг виграти олімпійську медаль з дзюдо, знятися в кіно, стати телеведучим, відкрити свою спортшколу. З нещодавнього часу Носов ще й став помічником депутата Держдуми і займається тепер великими соціальними проектами, а у вільний від роботи час виховує 3-річну дочку Злату.

Поздоровлення і добрі побажання такому діяльному імениннику чулися звідусіль. Вечір протікав розмірено, поки не прийшла Ксюша Собчак і не влаштувала шоу разом з Анастасією Стоцькою та Олексієм Леденьовим. Носов захоплено надолужував прогаяне, кружляючи Собчак в "фірмовій" підтримці на плечі. Ксенії цього явно було мало, і вона вперто наполягала на більш відвертих еротичних танцях.

До речі, в подарунок ведуча піднесла Носову збірку книг Леоніда Парфьонова. Гості в цей день, схоже, вирішили, що Дмитро може стати чемпіоном у будь-якому виді спорту - дарували футбольні м'ячі, шахи. Однак найбільш незвичайним подарунком став одноколісний велосипед, презентований Носову заступником міністра спорту Олегом Рожновим.

Друзі та колеги Дмитра показали відео, зібране з найяскравіших і важливіших подій у житті іменинника, а саундтреком до нього звучала написана спеціально для нього композиція МС Білого.

Читайте також:

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак вклала мільйон доларів у мобільний бізнес

Ксенія Собчак відбила чоловіка у топ-моделі

Повʼязані теми:

Наступна публікація