У день народження Пугачова розказала про пластичні операції

Алла Пугачова зізналась, що день народження святкуватиме скромно. Також розповіла і про свої пластичні операції.

Алла Пугачова, яка народилась 15 квітня, відзначає свій 61-й день народження. Ювілей у артистки був минулого року. Цього разу від великих урочистостей співачка відмовилася. Скромне свято пройде на дачі Примадонни на Істрі. Там зберуться друзі та близькі Алли Борисівни. Не більше 20 осіб.

Напередодні дня народження Алла Борисівна взяла участь у передачі "Сто питань дорослому".

Примадонна протягом години відверто відповідала на запитання дітей, багато з яких виявилися вельми сміливими. Наприклад, діти зажадали від співачки розкрити секрет її молодості.

Алла Борисівна, у якої за умовами передачі було право не відповідати на будь-які три питання, нітрохи не зніяковіла. Співачка з легкістю зізналася, що звертається до пластичного хірурга.

Ця тема була піднята питанням з приводу зморшок на обличчі - чи сильно Пугачова їм засмучується. Зірка відповіла: "Та ні. Я, чесно кажучи, не особливо звертаю на це увагу. Але розумію, що, якщо буде зовсім погано, піду, зроблю що-небудь".

Алла Пугачова розповіла дітям про свої пластичні операції / Фото: Paparazzi
Діти розвинули тему і Алла зізналася: "Я вже робила. Не один раз робила. Кругова, чи що? Ну зробила. Але вигляд після цього... Я навіть на відеокамеру зняла це перетворення. Боже мій, який кошмар був. Але нічого, бачиш, тримаюся поки, - відповідала Примадонна. - Скажу, що дуже важливо стан душі. Тому що, коли гарний настрій, і виглядаєш краще, і ніякі зморшки не засмучують тебе. Особливо коли поруч з тобою чоловік, який каже: так я тебе люблю таку, яка ти є, і буду любити тебе і далі. Тоді нічого не страшно. Але для себе, звичайно, я подумаю. Вже потім, коли зовсім погано буде".

Звичайно ж, без питань про особисте життя не обійшлося. Діти дізналися і про Максима Галкіна і про Філіпа не забули запитати. "Як ви думаєте, Максим Галкін буде вашою любов'ю до кінця життя?" - Запитала дівчинка з зали.

"Сподіваюся, що до кінця. Щоб довше, - відповіла Алла. - Ніколи не треба зарікатися. Ніхто нічого не знає. Ніколи не говори "ніколи". Він може закохатися в когось. Я-то навряд чи вже. Хоча біс його знає".

А от про Кіркорова, який постійно повторює, що Пугачова - головна любов всього його життя, співачка сказала: "Я знаю з дитинства Філю. І я впевнена, що перш за все він любить себе на сцені, себе в любові до мене, себе в своїх стражданнях. Він такий природжений артист. І давайте йому пробачимо це. Давайте цим краще захоплюватися. Він чудовий на сцені".

Читайте також:

Алла Пугачова і Максим Галкін вже півроку не разом

Алла Пугачова здивувала новим іміджем

Пугачова відсудила права на бренд Філіп

Повʼязані теми:

Наступна публікація