Ксенія Собчак написала "Енциклопедію лохів"

Світська левиця Ксенія Собчак написала книгу під назвою "Енциклопедія лохів". У ній вона згадала і про Анастасію Волочкову.

 У понеділок у Петербурзі відбулася презентація нової книги телеведучої Ксенії Собчак "Енциклопедія лоха". У ній представлена "періодична лохосистема імені Ксенії Собчак". Багатьом зіркам дісталося від гострої на язик телеведучої.

Собчак роз'єднала "лохів" на види, наділивши кожен з них назвою ("Лох сріблястий", "Лох чарівний", "Лох-землерийка"), описала їх звички і місця особливо масового скупчення. Ілюстрації до книги зробив художник Андрій Бартеньов, вони вийшли не менш жорсткими, ніж сам текст.

На думку Ксенії Анатоліївни, "лохи" є скрізь, але в Росії їх більше і це явище яскравіше виражено. На презентації ніяких конкретних "лохів" Собчак називати не стала. У книзі ж світська левиця не стримує своїх емоцій. Дісталося і балерині Анастасії Волочковій, і співакові Миколі Баскову, і телеведучому Дмитру Діброву, і музичному критику Артемію Троїцькому.

"Багато персонажів, яскраво блиснули відразу в кількох розділах нашої лохосистеми, не забувають виступити і в номінації "Упоительный Лох". Така жінка Анастасія Волочкова. Як, поза сумнівом, багатьом відомо, деякий час тому між нами трапилася драматична колізія, відома як"трикутник почуттів". Коли Настя стала надавати моїй молодій людині знаки уваги, то першим компроматом, виявленим мною в його мобільному телефоні, були есемески досить поетичного характеру, щось на кшталт:" Подивися, зійшло сонце! Нехай цей день буде наповнений радістю і щастям для тебе! Нехай це щастя принесе тобі ще більше кохання".

Сама Волочкова досить спокійно поставилася до згадки свого імені в "Енциклопедії лоха".

"Думаю, це чергова спроба зробити собі ім'я, знущаючись над відомими людьми, - зізналася вона. - З полегшенням дізналася, що про мене в цій "Енциклопедії" всього пара рядків".

Читайте також:

Через борги Ксенії Собчак довелось віддати свій Mercedes

Ксенія Собчак влаштувала еротичне шоу

Ксенія Собчак стала продавцем мобільних телефонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: