Блогери: Путін віддав дружину до монастиря

Російські блогери, а за ними і ЗМІ поширили чутки, що патріарх Кирило призначив дружину прем'єр-міністра Володимира Путіна Людмилу настоятелькою монастиря біля Пскова.

Блогери обговорюють курйозне повідомлення, що патріарх Кирило, який нещодавно приїжджав до Пскова, нібито призначив дружину прем'єр-міністра Володимира Путіна Людмилу настоятелькою Спасо-Єлеазарівського монастиря. Першим про цю "сенсацію" повідомив ЖЖ-користувач pritula.

Як написав блогер, йому про цю подію розповіла по телефону його мама. У коментарях Інтернет-користувач пояснив, що мамі, у свою чергу, розповіла новину сусідка, суддя за професією. За інформацією pritula, чутки про те, що Путіна нібито пішла в псковський монастир, з'явилися ще рік тому.

Широке обговорення в "ЖЖ" чуток про призначення дружини прем'єра настоятелькою почалося після того, як тему у своєму блозі підняв відомий актор Станіслав Садальський. Чутка про відхід у монастир Путіної зараз смакує вся Псковська область. Саме з процедурою підготовки Путіної до постригу і прийняття сану багато місцевих жителів пояснювали практично відкриту вимогу псковського губернатора Андрія Турчака про посаду глави Санкт-Петербурга - таку плату губернатор нібито хотів за мовчання.

Раніше ЗМІ відзначали також і безпідставно підвищений інтерес з боку Путіна до цього монастиря. Так, на початку серпня стало відомо, що прем'єр особистим розпорядженням виділив на реставрацію монастиря, розташованого в селищі Єлізарове за 28 км від Пскова, величезну для такої маленької обителі суму з бюджету - 48 млн рублів. 37 млн рублів планувалося витратити на реконструкцію гостьового будиночка в монастирі, адже, як виявилося, туди нерідко навідуються високі гості. За рахунок скарбниці також будуть відремонтовані Хрестова каплиця монастиря і Архієрейський будинок.

До недавнього часу держскарбниця за законом не могла направляти гроші на церковні об'єкти. Однак у січні 2010 року Путін прийняв рішення допомогти деяким обителям, які Міністерство культури вважатиме історичною спадщиною.

Як стало відомо, за ходом реставрації стежить особисто губернатор області Андрій Турчак, а в самому селищі Єлізарове була оперативно відремонтована дорога. Як кажуть місцеві жителі, зі скромної обителі монастир в останні роки завдяки підвищеній увазі влади перетворився на справжню впорядковану фортецю.

У результаті монастир став претендувати на розширення церковних земель, поки це питання не вирішене - Псковська дума заблокувала документ про монастирську вотчині.

Як писали ЗМІ, назва монастиря не так давно фігурувала й в нецерковному скандалі. Псковський журналіст Олег Дементьєв в одній з публікацій звинуватив ігуменю Єлисавету, яка очолювала тоді монастир, в організації на території обителі притону. У результаті журналіста Псковська єпархія звинуватила в брудної наклепі і вирішила відлучити від церкви. Дементьєва ця подія не вразила, так як він був невіруючим. І замість того, щоб покаятися, він звернувся з позовом до суду про стягнення з єпархії 1,5 мільйона рублів як компенсацію за моральну шкоду. У липні суд відмовив журналісту в позові.

У червні 55-річна настоятелька монастиря Єлисавета померла в одній із клінік Москви, за офіційними даними, "після важкої хвороби". На похороні матінки були присутні високі столичні гості: заступник голови Держдуми РФ та дружина прем'єра. Обидві жінки, як з'ясувалося, в обителі були постійними прочанками. За відгуками очевидців, в келії ігумені Єлисавети висіли два портрети - старця Філофея, який писав листи великому князю Василю III, і голови уряду РФ Володимира Путіна.

Відзначимо, що нічим не підтверджені чутки про особисте життя прем'єра Володимира Путіна ходили і раніше, причому про деякі з них писала і зарубіжна преса. Зокрема, вельми обговорюваним було повідомлення про те, що прем'єр нібито збирається розлучитися з дружиною Людмилою і одружитися із знаменитою чемпіонкоюз художньої гімнастики Аліною Кабаєвою.

Читайте також:

Дружина Путіна за 2009 рік заробила 20 доларів

Аліна Кабаєва приховує ім'я батька свого сина

Путін розлучився і готується до весілля?

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: