Учені: секс корисний вірним чоловікам

Учені: секс корисний вірним чоловікам

Ілюстрація

Чоловіки, які зраджують своїм другим половинкам, під час сексу відчувають зайву напругу через страх викриття.

Учені підтвердили теорію про сприятливий вплив сексу на серцево-судинну і нервову системи, принаймні для чоловіків. Весь секрет криється в тестостероні, що виробляється під час сексу. Щоправда, експерти зазначають: все це працює лише за умови вірності партнерці.

Фахівці з Університету Флоренції зробили висновки на основі дослідження, в якому взяли участь близько 4000 чоловіків.

З'ясувалося, що секс може стати справжнім порятунком для людей, які страждають від діабету, оскільки тестостерон виводить зайвий цукор з організму і сприяє спалюванню жирів. Особам, схильним до депресії, секс підвищить емоційний фон.

Виявилось, чоловіки, які зраджували своїм другим половинкам, під час сексу лише відчували зайву напругу через страх викриття. Це, у свою чергу, зводило нанівець всі позитивні сторони.

Раніше дослідники з Прінстона провели серію експериментів і довели: заняття коханням сприяє зростанню клітин головного мозку.

Піддослідними в серії експериментів виступили лабораторні миші. Самцям однієї групи давали доступ до самок впродовж двох тижнів. Тваринам з другої групи надавали можливість «побачень» тільки раз на дві неділі.

В якості контрольної групи зібрали гризунів, які не зустрічалися з представниками протилежної статі зовсім.

Пізніше проведений аналіз показав: у сексуально активних тварин збільшилося зростання нейронів в гіпокампі, відділі мозку, що відповідає за пам'ять.

При цьому у мишей, котрі мали щоденний секс, в мозку було зафіксоване також зростання дорослих кліток і збільшення кількості зв'язків між клітинами мозку.

Читайте також:

Молоді коханки продовжують чоловікам життя

Встановлено рекордсмена за розміром геніталій

Учені: оральний секс допомагає швидше вийти заміж

Розроблено дієту, яка може замінити секс

Вчені: жінки мріють про груповий секс

Повʼязані теми:

Наступна публікація