Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Жінки визначилися, кого вважати справжнім чоловіком

Жінки не радять чоловікам на побаченнях писати комусь SMS - це непристойно

Справжній джентльмен XXI сторіччя має писати романтичні SMS, не заважати коханій дивитися серіали і не називати її "другою половинкою".

Нове століття радикально змінило очікування жінок. Проведене британськими соціологами опитування визначило, кого зараз представниці прекрасної статі вважають "справжніми джентльменами".

Замість того, щоб відкривати двері, подавати руку і запрошувати даму на танець, справжній чоловік тепер повинен уміти писати романтичні SMS, а також регулярно залишати повідомлення на стіні своєї коханої в соціальних мережах.

Дві третини з 3 тисяч опитаних жінок зізналися, що вважають непристойним, якщо на побаченні чоловік пише комусь SMS і розповідає про своїх колишніх пасії. 42% опитаних також вважають неприйнятним для справжнього джентльмена називати улюблену жінку "другою половинкою" або "дружиною".

Щоправда, як і століття тому, три чверті жінок вважають необхідним атрибутом справжнього джентльмена ідеально випрасувану сорочку. Половина жінок також очікують, що чоловік буде носити запонки, 16% вважають, що їм необхідний витончений носовичок.

Кожна двадцята хотіла би бачити джентльменів у циліндрі. Обов'язковими також залишаються бездоганні манери і відмінне почуття гумору.

Однак якщо раніше дівчатам приносив задоволення розстелений на калюжі плащ, щоб вона могла пройти, не замочивши ніг, то зараз достатньо, якщо хлопець не заважає дивитися улюблені серіали.

Читайте також:

Молоді коханки продовжують чоловікам життя

Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

Топ-10 чоловічих фраз, з яких бісяться жінки

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Повʼязані теми:

Наступна публікація