Вчені: жінки мріють про груповий секс

Вчені: жінки мріють про груповий секс

Ілюстрація / Фото: Yoki.ru

Автралійські дослідники тепер переконані, що жінки весь час мріють про участь в оргії, і не лише мріють, а й беруть участь.

Проведене австралійськими фахівцями дослідження показало, що жінки не менше ніж чоловіки мріють взяти участь в сексуальній оргії - і практично так само часто здійснюють свої мрії.

Добровольці, що погодилися відповісти на запитання Інтернет-анкети, розповіли дослідникам, що в 40% випадків у груповому сексі приймає участь рівна кількість представників сильної і слабкої статі. У решті ситуацій чисельна перевага залишається за однією із статей, причому статистика по "жіночих" та "чоловічих" оргіях виявилася приблизно однакова.

Дуже незначна частка учасників подібних забав - це подружні пари або співмешканці, які, як правило, погоджуються займатися груповим сексом тільки вдвох. Інші любителі колективного інтиму приходять на "сеанси" самотужки. Найбільш поширена причина, яка штовхає людей на подібні кроки, - це цікавість, бажання урізноманітнити монотонне статеве життя і остогидлі шлюбні відносини. До супутніх, але важливих обставин відносяться алкогольне сп'яніння, сварка з постійним партнером.

У більшості випадків, як показали результати онлайн-опитування, в груповому сексі беруть участь три людини, хоча третина респондентів заявили, що їм більш звичний секс у групі з п'яти або навіть більше осіб. Близько 40% опитаних раз це спробували і потім більше ніколи не поверталися до цього виду утіх, а кожен десятий учасник дослідження зізнався, що займається груповим сексом щотижня або щомісяця.

Австралійський експерт-сексолог Джефф Баркер висловив упевненість в тому, що жінки в сексуальному відношенні більш розкріпачені, ніж чоловіки, але досить успішно примудряються це приховувати. "Насправді, у сильної статі багато комплексів у статевій сфері, взяти хоча б їхні хибні уявлення про довжину власного пеніса, - говорить він. - До того ж жіноча сексуальна активність заохочується громадською думкою, особливо феміністично спрямованими ЗМІ, а чоловіча у моральному відношенні прирівнюється до безладних статевих зв'язків і осуджується ".

Читайте також:

Вчені: чоловіків більше збуджують не жіночі ноги, а руки

Учені відкрили, що робить жінок непривабливими для сексу

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Більше половини жінок готові на секс заради кар'єри

Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Повʼязані теми:

Наступна публікація