Вчені вивели формулу щастя

Дата публікації
Перегляди
3841
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вчені вивели формулу щастя

Щасливим може стати кожен

Щасливими можуть стати всі, запевняють вчені, головне - спілкуватися з правильними людьми, ходити на правильну роботу і любити свою сім'ю.

Група вчених з Європи і Австралії протягом 24 років проводила опитування серед мешканців своїх країн з метою вивести формулу щастя. Після закінчення дослідження вчені дійшли висновку, що стати щасливим можуть всі.

Дослідники довели, що почуття задоволення життям і відчуття щастя піддаються управлінню і залежать від цілком конкретних параметрів.

На перше місце вчені поставили емоційну врівноваженість партнера. "Незалежно від тривалості відносин, щасливими виявилися лише ті пари, де партнери емоційно врівноважені", - пояснює керівник дослідження доктор Хідей.

На другому місці - життєві пріоритети: "Люди, у яких в житті найбільшу цінність становить сім'я, більш щасливі, ніж ті, які вважають абсолютним пріоритетом матеріальні цінності і кар'єру. Така ситуація характерна і для чоловіків, і для жінок. Але все-таки одна гендерна відмінність є: жінки, партнер яких ставить понад усе сімейні цінності, набагато щасливіші за тих, чиї супутники орієнтовані на матеріальні цінності".

На третьому місці - співвідношення роботи та відпочинку. "Для чоловіків і для жінок недостатній час, зайнятий роботою, значно гірше позначається на емоційному стані, ніж надмірна завантаженість роботою. А найсильніше травмує психіку відсутність роботи", - коментують вчені результати дослідження.

Наступним параметром, від якого залежить відчуття щастя, вчені назвали вагу: "Для чоловіків нестача ваги набагато більш серйозний недолік, ніж її надлишок, недобір у вазі викликає і загальну незадоволеність життям. Для жінок надмірна вага викликає тільки легке відчуття незадоволеності, а в середньому товсті жінки життям цілком задоволені", - підсумував доктор Хідей.

Нагадаємо, раніше американські соціологи з Прістонського університету підрахували рівень щорічного доходу, перевищення якого вже не додає жителям США щастя.

Читайте також:

Вчені порахували, скільки грошей потрібно для щастя

Вчені: нещасні люди дивляться телевізор, щасливі читають книжки

Учені дізнались, коли настає пік сімейного щастя

Вчені: гроші покращують життя, але не приносять щастя

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3841
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація