"1+1" переходить на комбіновану сітку мовлення

"1+1" переходить на комбіновану сітку мовлення

Телеканал "1+1" переходить на комбіновану сітку мовлення

З 11 жовтня о 20.10 по буднях в ефір каналу "1+1" будуть вихидити розважальні проекти власного виробництва.

З понеділка, 11 жовтня, телеканал вносить зміни у сітку мовлення. Відтепер по буднях о 20.10 - після основного вечірнього випуску "ТСН" - на "1+1" будуть розважальні проекти власного виробництва. Таке рішення прийнято тому, що нові проекти власного виробництва користуються величезною популярністю у глядача.

З 11 жовтня щопонеділка о 20.10 на "1+1" буде йти розважальне шоу"Зірка+Зірка", по вівторках - "Міняю жінку - 2" , по середах - "Від пацанки до панянки", по п'ятницях - "Без мандата". Щочетверга в ефірі буде кінопоказ.

Серіали "Маргоша" і "Інтерни" залишаться у слотах 21.25 і 22.20 відповідно. У цих слотах залишається горизонтальне програмування.

"Вертикальне програмування слота 20.10 закріпить за нами лідерство у праймі", – впевнена Вікторія Шульженко, програмний директор групи "1+1".

"Особливо приємно те, що таких успіхів ми досягаємо завдяки власному виробництву, а не закупному продукту", – додала Вікторія.

Євгенія Близнюк, маркетинг-директор групи "1+1", також переконана, що глядач високо оцінить таку пропозицію. "Таке програмування – ноу-хау для українського ринку. Це – щоденне свято, нова розвага після кожного робочого дня. Поточні результати красномовно демонструють нам, що глядач віддає перевагу оригінальним та цікавим шоу більше ніж звичайним серіалам – тому ми прийняли рішення про комбіноване програмування".

Читайте також:

"1+1" зняв серію іміджевих заставок до свого 15-річчя

Шоу "Міняю жінку" на "1+1" стало головним "Фаворитом телепреси-2010"

Прем’єра шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?" на 1+1 взяла частку 18,7%

"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя

Повʼязані теми:

Наступна публікація