"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя

"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя

"1+1" дарує глядачам 15 новинок до 15-річчя

До свого 15-річчя телеканал "1+1" приготував 15 нових проектів: цікаві серіали, неординарні реаліті-шоу та більше новин у ТСН.

Каналу "1+1" цієї осені виповнюється 15 років. До ювілею "плюсівці" приготували 15 нових проектів.

На "1+1" стартують одразу три серіальні хіти – "Доктор Тирса", "Маргоша-3" та "Інтерни" з Іваном Охлобистіним. А також ще два серіали російського виробництва - кримінальна драма "Банди" та мелодрама "Вогні великого міста".

А ще беспрецненденте на пост-радяснькому просторі гіпнотичне шоу "Що ти робив минулої п'ятниці?". Його веде професійний гіпнолог Дмитро Домбровський.

Також продовжується реаліті-шоу "Міняю жінку". Відтепер це міжнародний проект. Мінятися мамами будуть не лише українські сім'ї, але й сім'ї ближнього зарубіжжя.

Серед нових проектів - розроблене за британським форматом шоу "Від пацанки до панянки" ("From Ladette To Lady"), завдяки якому 10 бешкетниць отримують можливість пройти курс навчання у школі благородних манер.

Унікальний проект "Без мандата" покаже на що здатні політики, позбавлені усіх важелів впливу, без "мандату", гаманця та мобільного телефону. Політики країни будуть реалізовувати свої власні політичні здібності у атмосфері реального життя простої української родини.

Восени стартує розважальний проект "Зірка+Зірка", де відомі актори театру і кіно, спортсмени, топ-моделі та телеведучі випробують свої голосові здібності у парі із професійними вокалістами та популярними співаками.

Гумористичний експеримент "ГПУ" буде відбуватися у веселій компанії відомих українських жартівників Потапа, Юрія Горбунова, Дяді Жори та Андрія Богдановича.

Також на екрани виходять "Сімейні драми" - шоу-реконструкція реальних подій, які можуть трапитися з будь-якою родиною: зради, боргові ями, важкі діти, конфлікти з батьками.

ТСН тепер виходить 5 разів на день: двічі зранку, о 17.00, 19.30 та 23.00 годині.

Два найскандальніші кореспонденти Олексій Душка та Жан Новосельцев працюватимуть над резонансними соціальними розслідуваннями.

Економічні розслідування вестиме Олег Дейнека. Головний редактор цих проектів Максим Шиленко уже вжився в роль ревізора.

Крім того до "плюсівської" групи в новому сезоні долучилися ще канали ТЕТ, "Сіті" та "2+2", а це означає ще більше новинок та цікавинок для глядачів.

Читайте також:

"Океан Ельзи" та "Бі-2" виступлять на 15-річчі "1+1"

На "1+1" стартує другий сезон шоу "Міняю жінку"

Могилевська та Горбунов вестимуть шоу "Зірка+Зірка" на "1+1"

"Сніданок з 1+1" виходить у прямий ефір

15 років - 15 нових проектів у новому сезоні

15 років - 15 нових проектів у новому сезоні

Повʼязані теми:

Наступна публікація