"Сніданок з 1+1" виходить у прямий ефір

З 30 серпня ранкова інформаційно-розважальна програма "Сніданок з 1+1" виходить у прямий ефір. Ведучим оновленого "Сніданку" буде Руслан Сенічкін, ведучою ранкових випусків новин - Лідія Таран.

Оновлений "Сніданок з 1+1" запропонує глядачеві тригодинний ефір з максимумом корисної та розважальної інформації, розрахованої на найширшу аудиторію. Ведучим оновленого "Сніданку" буде Руслан Сенічкін, ведучою ранкових випусків новин - Лідія Таран. У програмі буде три випуски новин - о 7:00, 8:00 і 9:00, - і нові рубрики.

Рубрика Марічки Падалко - 36 найважливіших питань, які хвилюють молодих батьків. Поради Марічки будуть підкріплені не лише власним досвідом мами трьох дітей, але і рекомендаціями професійних педіатрів і неонатологів.

"Афіша" - щоденні огляди новин світу музики, театру і кіно. Як спланувати вечір вихідного дня, що цікавого відбувається у столиці та інших містах України, які концерти, спектаклі та шоу-вистави варто відвідати - про все це розповість ведучий рубрики, фіналіст вокального шоу "Суперзірка" Роман Козак.

"Історія одного дня" - одна з найпопулярніших рубрик "Сніданку з 1+1", яка розповість, що цікавого, значного сталося в історії в цей день.

У "Кулінарної рубрики" з'явиться новий шеф-кухар - француз Стефан. Він готуватиме для ведучих і телеглядачів легкі, поживні, корисні і швидкі в приготуванні сніданки.

"Квест" - ранкова гра з глядачем в прямому ефірі. Телеглядачам буде запропонована відеонарізка і ряд загадок, з яких треба відгадати, про яку пам'ятку України йдеться і в якому місті вона розташована.

Крім того, щодня у "Сніданку з 1+1" будуть 2 гостьових студії, прес-огляд передових видань, традиційний мультфільм для дітей о 7:15, спецвипуск "Світського життя", повтор серіалу "Інтерни", рубрика "Людина дня" і безліч сюрпризів.

"Зрозуміло, що життя нелегке. Але в ньому багато фарб. Побачити, знайти і показати глядачеві яскраві, завзяті, щасливі – ось наше завдання. Налаштувати на позитив конкретного дня, - коментує редактор "Сніданку з 1+1" Юлія Жмакіна. - Тому ми й вибрали внутрішній слоган для всієї команди програми: "Ми створюємо новий день!" День, який глядач повинен прожити добре, весело і оптимістично".

"Мені подобається формат "Сніданку з 1+1", - каже Руслан Сенічкін. - Тут інша подача інформації, ніж у новинному жанрі. Не потрібно бути скутим, затиснутим, "балакучою головою". Жанр ранкової програми передбачає, що ведучий буде на "ти" з глядачем, такий, який він є в житті. І мені це імпонує".

"Мені цікаво попрацювати в парі з Русланом, - коментує Лідія Таран. - Він дуже швидко влився в команду "Сніданку з 1+1", пропонує багато цікавих ідей і абсолютно не боїться зняти з себе імідж новинаря. Мої ж новини будуть дещо відрізнятися від звичного глядачеві ТСН формату і стануть більш завзятими, ранковими".

Читайте також:

"1+1" запускає головне шоу осіннього сезону "Зірка+Зірка"

"1+1" покаже третій сезон серіалу "Маргоша"

"1+1" покаже серіал "Доктор Тирса" з Пореченковим в головній ролі

Повʼязані теми:

Наступна публікація