"1+1" покаже третій сезон серіалу "Маргоша"

У Москві тривають зйомки третього сезону популярного серіалу. Восени "Маргоша-3" вийде на каналі "1+1".

Восени глядачі каналу "1+1" знову зустрінуться з експресивною і чарівною Маргаритою Ребровою і всією редакцією "Чоловічого журналу". А поки знімальна група серіалу "Маргоша" з ранку до ночі працює в павільйонах на території одного з московських заводів.

Головною особливістю третьої частини стане те, що тепер сценаристи проекту не зв'язані по руках і ногах зарубіжним форматом. Весь сюжет аргентинської версії вже адаптований і показаний в перших двох сезонах "Маргоші". Отже, як будуть розвиватися події тепер,  невідомо. Але дві речі можна сказати точно – у серіалі знову з'явиться Ельвіра Мокрицька – героїня Джульєтти Герінг, а Георгій Ребров стане однією з центральних фігур проекту.

"Я й не думав, що повернуся в серіал, - каже виконавець ролі Гоші Едуард Трухменьов. - У першому сезоні з'явився в кількох сценах і вважав, що це все. Але мені дуже цікаво відійти від образів "охоронців" та інших мачоподібних персонажів.

За сюжетом, його герой тепер теж співпрацює з "Чоловічим журналом". З'явиться у фільмі ще один яскравий персонаж – найкращий друг Гоші – Родіонов. Цей хлопець, як і багато інших, не зможе залишитися байдужим до чар Марго. Особливо, після того, як виявить, що дівчина чудово знається на футболі.

Неймовірна спека, яка стоїть цього літа, позначилася і на знімальному процесі серіалу.

"Якщо на вулиці +40, то на майданчику - всі 50! - скаржиться Марія Берсенєва. - У нас всі вже не витримують, ходимо мокрі. У мене навіть волосся почало кучерявитися від вологості. Постійно п'ємо холодну воду з лимоном, але це мало допомагає.

Була надія, що легше буде в ресторані, де знімалася частина сцен проекту. Але кондиціонери заважали запису звуку, тому їх довелося вимкнути. У паузах між епізодами рятувалися за допомогою переносних вентиляторів, щоб хоч якось полегшити життя акторам, що сидять за рясно сервірованим столом".

Поки колеги репетирують, промовляють текст, виконавець ролі Наумича Володимир Стержаков не гає часу, читає сценарій і тут же влаштовує собі легкий перекус – пригощається реквізитом з тарілки. Адже якщо коньяк, який глядачі бачать у кадрі, насправді, яблучний сік, то у їжі смак цілком відповідає вигляду.
 
Після чергової сцени оголошується обід. Хоча на годиннику - 18.00.

"В обід ми зазвичай не їмо, - зітхає Берсенєва. - Ось сьогодні записуємо проморолик з Оленою Перовою, потім у мене інтерв'ю. І ще має приїхати дівчинка-шанувальниця, привезти картину. Вона чудово малює, у мене вже вся стіна в її творах!"

В кінці серпня всі актори розраховують на невелику відпустку, аж надто напружений графік. Втім, якщо хтось мріє про поїздку на море, то Берсенєва паралельно зайнята ще у двох проектах, тому паузу в зйомках "Маргоші" проведе на роботі.

Читайте також:

На "1+1" найочікуваніша прем'єра осені - "Маргоша-2"

"1+1" покаже серіал "Доктор Тирса" з Пореченковим в головній ролі

"1+1" оголошує кастинг гіпноз-шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?"

Повʼязані теми:

Наступна публікація