Подруга Маргоші Олена Перова судитиме "Танцюю для тебе"

Цієї суботи, 7 листопада, оцінювати майстерність пар на паркеті "Танцюю для тебе" буде співачка, музикант, телеведуча і актриса, одна з головних героїнь серіалу "Маргоша" - Олена Перова.

Олена Перова стане суддею в "Танцюю для тебе". Музикант і виконавиця однієї з головних ролей у серіалі "Маргоша" приїжджає до Києва на один день - спеціально для участі у танцювальному проекті каналу "1+1".

"На жаль, у Росії немає можливості дивитися ваш проект "Танцюю для тебе", - зізнається Перова. - Хоча у мене, як людини, що займається телевізійним виробництвом, взагалі мало можливості проводити час перед телевізором. Про ваш проект поки що знаю тільки з чуток. Але в мене ще є час розібратися, у чому справа. Мені надіслали всі необхідні відеоматеріали".

Менше з тим, Олена знає, що проект присвячений дитячим мріям. І закликає не плутати мрії дітей з їхніми забаганками.

"Дуже важливо відрізняти мрії від примх: у мрії перш за все є соціальна складова, мета. Те, що канал «1+1» затіяв проект для здійснення дитячих мрій - дуже правильна думка. Тому що мрій сьогодні набагато більше, ніж проектів, спрямованих на їх реалізацію. І в цьому є певний сумний момент... Думаю, люди побачать цю передачу і зрозуміють, що поряд з ними теж є дитина, мрію якої можна легко здійснити і без спеціального проекту. Та хоча б спробують зрозуміти свою ж дитину".

Подруга Маргоші зізнається, що танцювальна техніка для неї – складна справа. Тому в першу чергу звертатиме увагу на щирість партнерів і стосунки між ними. А от співати Перова завтра не збирається.

"Мені, як непрофесіоналові в танцях, важко буде розбиратися в технічних деталях. Я буду керуватися загальним враженням від пар, їхньою подачею, це першочергове для артиста, і вірою в те, що вони роблять. Основні фактори і критерії, за якими я буду спостерігати, це - підбір музики, подача, взаємини між партнерами. Щирість, якою вони будуть світитися. Адже можна розтягнути усмішку до вух, а суті в ній буде мало. Мене важко підкупити якимось променистим обличчям, тому я будуть дуже уважною до іскрі між партнерами. Якщо є іскра між ними - вона буде між танцюристами і глядачем..."

Слідкуйте за прямим ефіром "Танцюю для тебе" у суботу, 7 листопада, о 20:00 на телеканалі "1+1" (повтор - у неділю, 8 листопада).

Читайте також:

У "Танцюю для тебе" будуть кінні бої і все горітиме синім полум’ям

Аліна Гросу покинула проект "Танцюю для тебе"

У наступному ефірі "Танцюю для тебе" - Світлана Лобода і потрійна дуель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: