На "Джаз Коктебелі" покажуть артхаузні фільми про джаз

З 9 по 12 вересня у Криму відбудеться найвідоміший український фестиваль "Джаз Коктебель". На ньому можна буде почути барабанщика Елла Фостера і Карла Фрієрсона з "DePhazz".

Учасник гурту "DePhazz" (УНІАН)
Цього році на фестивалі "Джаз Коктебель" покажуть артхаузні фільми про джаз. З 9 по 12 вересня в Криму пройде фестиваль "Джаз Коктебель".

Основні заходи будуть проходити на двох головних сценах: "NuJazz Stage" і Волошинській сцені.

На сцені "NuJazz" виступлять зірки вітчизняної та зарубіжної музики: скандинавська група "FAERD Trio", кабаре-бенд з Білорусі "Срібне весілля", Олег Скрипка і джаз-кабаре "Забави", російська група "Аукцыон" зі спеціальною програмою, яку можна буде почути тільки на фестивалі в Коктебелі.

Також гості фестивалю зможуть послухати американського барабанщика Елла Фостера і "душу й голос гурту "DePhazz" Карла Фрієрсона.

Днем виконавців на "NuJazz" сцені можна буде слухати безкоштовно.

Крім того, за словами голови оргкомітету фестивалю Лілії Млинарич, цього року в рамках фестивалю буде представлена кінопрограма "Музична ейфорія", в рамках якої покажуть найкращі фільми, пов'язані із джазом.

"На Волошинській сцені плануються експерименти. Показати два фільми 20-х років, німе кіно під живий музичний супровід", - зазначила Млинарич.

Читайте також:

"ГОГОЛЬFEST-2010" відбудеться на кіностудії ім. Довженка

До Києва їдуть Сталлоне, Рурк, Стетхем і Лундгрен

Російський фільм отримав головний приз Одеського кінофестивалю

Повʼязані теми:

Наступна публікація