Марічка Падалко вийде на дуель проти Олесі Жураковської

Цієї суботи, 28 березня, в дуелі проекту "Танцюю для тебе" зійдуться пари, які минулого ефіру набрали найнижчі бали – Марічка Падалко та Олександр Кочкін і Олеся Жураковська та Олександр Майбенко.

До речі, минулого ефіру Марічка Падалко уже була дуелянткою. Тоді ведуча каналу "1+1" перемогла суперницю Катерину Осадчу.

Дуелянти перетанцьовуватимуть номер з попереднього ефіру і демонструватимуть новий танець. Для однієї пари він стане прощальним, для іншої – результативним.

"Невдача – це ще один крок до удосконалення! – сміливо заявляє Марічка Падалко. – Власне, так ми з Сашком і сприймаємо чергову дуель. Головне, щоби не засмучувалася Оксанка (Оксана Горецька, заради якої танцюють Падалко і Кочкін). Усе буде добре. Коли ми на паркеті, відчуваємо підтримку наших рідних та глядачів проекту. Ви не уявляєте, як це додає сил!"

Марічка Падалко вийде на дуель прости Олесі Жураковської
"Суть цього шоу – не в танцювальній майстерності людей, які не займалися танцями до цього. А у тому, щоби допомогти дітям, – каже акторка Олеся Жураковська. – Що би не казали судді, я не можу не користуватися акторською майстерністю, виступаючи на паркеті. Ми вже готуємо не танець, а чергове шоу для дітей. А дуель… Ми вже там були. Там не страшно!"

Незважаючи на те, що партнери Марічки й Олесі видаються спокійними, обидва, вочевидь, переповнені емоціями. Обидва танцюристи – Олександр Кочкін та Олександр Майбенко – є артистами "Аніко Балету" ("Сузір’я Аніко”), керівник якого – головний хореограф проекту "Танцюю для тебе" Аніко Рехвіашвілі. За лаштункам подейкують, що між хлопцями і у звичайному, і в танцювальному житті існує певна конкуренція. А тут вони обидва опинилися на дуелі.

Нагадаємо, що пара Марічки Падалко та Олександра Кочкіна танцює заради мрії 8-річної віртуозки Оксани Горецької – дівчинка з абсолютним слухом та унікальними здібностями не має власного фортепіано.

Олеся Жураковська та Олександр Майбенко виступають заради талановитого танцюриста Едика Ткаченка – хлопчик примудряється виконувати бальні танці, хоча не чує музики. Він мріє про слуховий апарат, а ще – навчитися фотографувати.

Тема п’ятого ефіру “Танцюю для тебе" - танці народів світу.
 

Дивіться шоу "Танцюю для тебе" у суботу о 20:00. Повтор у неділю.

Читайте також:

На "1+1" триває конкурс дитячого малюнка

Віктор Павлік залишив шоу "Танцюю для тебе"

Анастасія Приходько виступить у шоу "Танцюю для тебе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: