На "1+1" стартує другий сезон шоу "Міняю жінку"

Дата публікації
Перегляди
9465
Поділитись:
WhatsApp
Viber

30-го серпня на старт виходить другий сезон знаменитого реаліті-шоу каналу "1+1" – "Міняю жінку-2".

"Родзинкою" нового циклу шоу "Міняю жінку", що стартує на "1+1" у понеділок, 30 серпня,  стануть щомісячні міжнародні обміни, коли мамами мінятимуться не жителі України, а сім'ї з далекого та ближнього зарубіжжя. Проте у першій програмі творці проекту вирішили віддати данину літньому сезону, який завершується, і відправили одну з героїнь на Південний берег Криму. Тим більше, що у першому сезоні цей регіон, окрім Красноперекопська, практично не був задіяний.

Між мамою з Ялти і мамою з міста Черкаси є дещо спільне – обидві займаються туризмом, але кожна – на своєму рівні. У Ялті сім'я Саші та Сергія здає кімнати туристам, а черкаська мама Алла є власницею турагентства і займається VIP-турами на різні екзотичні острови.

Варто сказати, що після того, як Алла кілька днів намагалася втекти назад додому, вона таки опанувала себе, а її бізнес-жилка дала в кінці кінців свої плоди. Вона дещо удосконалила схему надання житла туристам.

А мама Саша прямо з корабля потрапила на бал – черкаський тато Влад зустрів її прямо на дорозі верхи на байку і тут же відвіз на байкерський зліт. Після доби у байкерської компанії ялтинська героїня повернулася до Черкас з поголеною головою...

Дивіться реаліті-шоу "Міняю жінку-2" щопонеділка о 20:10 на каналі "1+1".

Читайте також:

"1+1" оголошує кастинги для шоу "Міняю жінку" та "Сусідські війни"

Могилевська та Горбунов вестимуть шоу "Зірка+Зірка" на "1+1"

"1+1" покаже третій сезон серіалу "Маргоша"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9465
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація