Жінку-шопоголіка на смерть завалило покупками

Жінку-шопоголіка на смерть завалило покупками

Шопоголік місіс Джеймс померла під власними покумками / Фото: lasvegassun.com

Поліція США майже чотри місяці шукала жінку, яка весь цей час пролежала мертвою під завалом мотлоху у своєму будинку.

Американська пенсіонерка Біллі Жан Джеймс, яка відрізнялася хворобливою пристрастю до накопичення, загинула у себе вдома під купою мотлоху - покупок і сміття.

Знайти її змогли тільки через чотири місяці після смерті. Точні причини і обставини смерті домогосподарки поки не встановлені.

"Місіс Джеймс була "шопоголіком". На вихідні купувала мотлох на розпродажах. Вона також була завсідником магазинів дешевих товарів. В гості нікого не запрошувала, оскільки соромилася безладу. Щоб переміщатися по будинку, подружжя пробили невеликі проходи в завалах мотлоху", - зазначають друзі загиблої.

З 67-річної Біліі Жан Джеймс жив її чоловік, 68-річний Жан Джеймс, який, виявивши зникнення дружини ще 22 квітня, і приступив до розшуків. Спочатку він побоювався, що дружина перенесла інсульт і тому втратила орієнтацію у просторі.

Поліція Лас-Вегаса кілька разів проводила обшуки в будинку, в тому числі за участю собак. Але собаки не змогли виявити тіло - їх відволікали запахи гниття, що виділяється від упаковок з-під харчових продуктів, якими були нашпиговані купи сміття. Гори товарів, привезених з магазинів, а також сміття і старого мотлоху переповнювали будинок, забивши його зверху до низу.

У травні поліція висунула версію, що Жан Джеймс кудись пішла з дому. Відпрацьовуючи цю версію, поліцейські прочісували околиці із застосуванням автомобілів і вертольотів. Близькі Джеймс запропонували нагороду в 10 тисяч доларів за інформацію про її місцезнаходження, у той час як вона лежала у власному будинку.

Читайте також:

На Мальдівах з'явиться острів білявок

Жінку затримали за мастурбацію і перегляд порно за кермом

Швейцарських водіїв забезпечать кабінками для сексу

Повʼязані теми:

Наступна публікація