Швейцарських водіїв забезпечать кабінками для сексу

Швейцарських водіїв забезпечать кабінками для сексу

Багато швейцарців скаржаться на секс водіїв з повіями в машині / Фото: steer.ru

У Швейцарії вирішили встановити спеціальні кабінки для водіїв, що користуються послугами повій прямо в машинах, щоб вберегти від цього видовища пішоходів.

Влада Швейцарії вирішила встановити на вулицях Цюріха спеціальні кабінки для автолюбителів, що користуються послугами повій безпосередньо в машині.

Високі непрозорі огородження покликані не стільки забезпечити комфорт водієві під час сексу, скільки приховати те, що відбувається в автомобілі від очей пішоходів.

Встановити кабінки для сексу було вирішено після того, як в поліцію Цюріха почали надходити скарги на водіїв, що займаються сексом з повіями в машині і не звертають уваги на людей, що проходять повз автомобіль.

Відповідні скарги поліція регулярно отримувала від швейцарців, вікна в будинках яких виходять прямо на місцевий квартал червоних ліхтарів.

Проституція в Швейцарії не заборонена, і дівчата, зайняті в професії, офіційно зареєстровані і знаходяться під контролем поліції, медичних служб і податкових органів. В основному свої послуги надають іноземки - дівчата приїжджають з Південної Америки, Румунії, Чехії, України, Росії та інших країн.

Читайте також:

Афганські таліби забили камінням закоханих за аморальну поведінку

Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Створено першу в світі аудіокнигу по "Камасутрі"

Вчені: вірні дівчата отримують більше оргазмів

Повʼязані теми:

Наступна публікація