Вчені: вірні дівчата отримують більше оргазмів

Вчені: вірні дівчата отримують більше оргазмів

Секс кращий з одним партнером

Вчені запевняють, що тіло краще функціонує, якщо займатися сексом винятково з одним партнером. Бажано - все життя.

Жінки, які дотримуються моногамних відносин, швидше збуджуються і частіше відчувають задоволення від занять сексом, ніж ті представниці прекрасної статі, які схильні до частої зміни партнерів. Про це йде мова у результатах новітніх досліджень, оприлюднених вченими на конференції в Мельбурні, присвяченій питанням нейрофізіології,

На думку сексологів Патрісії і Кемела Веракун, що також займаються вивченням історії міжстатевих взаємин, сексуальна активність має три стадії: бажання, кохання і єднання.

На кожній стадії відбуваються певні зміни в гормональному фоні. Наприклад, на другому етапі виникає відчуття щастя, на третьому - бажання міцних обіймів. Це пояснюється тим, що на кожній стадії активізуються ті чи інші гормони. Так, на стадії потягу на перший план виходить тестостерон, кохання, яке виникає в ході другого етапу, підживлюється серотоніном, допаміном та адреналіном, а під час третього - підвищується рівень окситоцину і вазопресину.

На думку дослідницької групи, що представила доповідь, людині її біологічною природою призначено спочатку відчувати фізичний потяг до певного представника протилежної статі, який з часом змінюється коханням, а воно переростає у глибоку прихильність.

Саме тому, як вважають Патрісія і Кемел Веракун, тіла жінок, як і чоловіків, функціонують у фізіологічному плані краще тоді, якщо сексуальний партнер – один протягом усього життя.

Читайте також:

Вчені розробили дієту для бурхливого оргазму

Суд зобов'язав чоловіка довести подругу до оргазму

Секс без оргазму руйнує організм

Повʼязані теми:

Наступна публікація