Вчені: вірні дівчата отримують більше оргазмів

Вчені запевняють, що тіло краще функціонує, якщо займатися сексом винятково з одним партнером. Бажано - все життя.

Жінки, які дотримуються моногамних відносин, швидше збуджуються і частіше відчувають задоволення від занять сексом, ніж ті представниці прекрасної статі, які схильні до частої зміни партнерів. Про це йде мова у результатах новітніх досліджень, оприлюднених вченими на конференції в Мельбурні, присвяченій питанням нейрофізіології,

На думку сексологів Патрісії і Кемела Веракун, що також займаються вивченням історії міжстатевих взаємин, сексуальна активність має три стадії: бажання, кохання і єднання.

На кожній стадії відбуваються певні зміни в гормональному фоні. Наприклад, на другому етапі виникає відчуття щастя, на третьому - бажання міцних обіймів. Це пояснюється тим, що на кожній стадії активізуються ті чи інші гормони. Так, на стадії потягу на перший план виходить тестостерон, кохання, яке виникає в ході другого етапу, підживлюється серотоніном, допаміном та адреналіном, а під час третього - підвищується рівень окситоцину і вазопресину.

На думку дослідницької групи, що представила доповідь, людині її біологічною природою призначено спочатку відчувати фізичний потяг до певного представника протилежної статі, який з часом змінюється коханням, а воно переростає у глибоку прихильність.

Саме тому, як вважають Патрісія і Кемел Веракун, тіла жінок, як і чоловіків, функціонують у фізіологічному плані краще тоді, якщо сексуальний партнер – один протягом усього життя.

Читайте також:

Вчені розробили дієту для бурхливого оргазму

Суд зобов'язав чоловіка довести подругу до оргазму

Секс без оргазму руйнує організм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: