Дівчинка вбила чотири мільйони комарів протягом місяця

Дівчинка вбила  чотири мільйони комарів протягом місяця

Малярійний комар / Фото: dincao.com.br

Мешканка Тайваню, яка брала участь у конкурсі з вбивства комарів, за 30 днів "зібрала" більше 1,5 кілограма мертвих шкідників.

Дівчинка з Тайваню поставила світовий рекорд, за 30 днів убивши 4 мільйони комарів. За знищення комах міс Хуан Ієн з Юньлінь отримала грошовий приз в 1900 євро.

Всього в незвичайному конкурсі, організованому азіатською компанією, брали участь 72 людини. У завдання учасників входило спіймати і знищити максимально велику кількість комарів.

Протягом місяця чоловіки і жінки різного віку змагалися у незвичайному поєдинку. У результаті переможницею стала Хуан: її улов склав більше 1,5 кілограма шкідників. Причому дівчина залишила далеко позаду всіх суперників.

Компанія направила заявку в книгу рекордів Гіннеса з проханням включити рекордсменку як переможницю найнебезпечніших у світі комах, які забрали на острові в 1965 році тисячі людських життів.

Справа в тому, що комарі є носіями малярії і відповідають за поширення лихоманки Денге. Незважаючи на сучасні заходи боротьби з ними, вони як і раніше представляють реальну загрозу для здоров'я і життя місцевого населення.

Читайте також:

Японські біологи створили комарів, які розноситимуть вакцини

Американці застосують лазерну зброю проти комарів

Африканські вчені створили приманку для комарів із запахом людини

Студент винайшов жуйку для діагностики малярії

Повʼязані теми:

Наступна публікація