Дівчинка вбила  чотири мільйони комарів протягом місяця

Мешканка Тайваню, яка брала участь у конкурсі з вбивства комарів, за 30 днів "зібрала" більше 1,5 кілограма мертвих шкідників.

Дівчинка з Тайваню поставила світовий рекорд, за 30 днів убивши 4 мільйони комарів. За знищення комах міс Хуан Ієн з Юньлінь отримала грошовий приз в 1900 євро.

Всього в незвичайному конкурсі, організованому азіатською компанією, брали участь 72 людини. У завдання учасників входило спіймати і знищити максимально велику кількість комарів.

Протягом місяця чоловіки і жінки різного віку змагалися у незвичайному поєдинку. У результаті переможницею стала Хуан: її улов склав більше 1,5 кілограма шкідників. Причому дівчина залишила далеко позаду всіх суперників.

Компанія направила заявку в книгу рекордів Гіннеса з проханням включити рекордсменку як переможницю найнебезпечніших у світі комах, які забрали на острові в 1965 році тисячі людських життів.

Справа в тому, що комарі є носіями малярії і відповідають за поширення лихоманки Денге. Незважаючи на сучасні заходи боротьби з ними, вони як і раніше представляють реальну загрозу для здоров'я і життя місцевого населення.

Читайте також:

Японські біологи створили комарів, які розноситимуть вакцини

Американці застосують лазерну зброю проти комарів

Африканські вчені створили приманку для комарів із запахом людини

Студент винайшов жуйку для діагностики малярії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: