Афганські таліби забили камінням закоханих за аморальну поведінку

Таліби стратили 28-річного чоловіка та 23-річну жінку, забивши їх камінням до смерті. Закоханих засудили за подружню зраду та аморальну поведінку.

У провінції Кундуз на півночі Афганістану таліби стратили чоловіка та жінку, забивши їх камінням до смерті. Пара була засуджена до смерті за подружню зраду та аморальну поведінку.

Як повідомив губернатор провінції, страта відбулася 15 серпня. 23-річна жінка і 28-річний чоловік були забиті на смерть у селищі Мулла Кулі, яке підконтрольне талібам.

Дівчина певний час тому була оголошена нареченою одного з мешканців села, а її коханець був одружений на комусь іншому. Щоб уникнути розголосу, вони зустрічалися за межами селища. Однак після повернення вони були заарештовані талібами і постали перед судом шаріату.

За розповідями очевидців, близько ста людей, в основному бойовики-таліби, зібралися в недільну ніч, щоб вислухати зізнання пари. Після цього вони почали закидувати чоловіка та дівчину камінням, поки ті не померли.

Раніше повідомлялося, що нещодавно таліби публічно стратили вагітну вдову, яку також звинуватили у зраді. 40-річна жінка отримала 200 ударів батогом перед тим, як її вбили пострілом у голову.

Читайте також:

В Афганістані таліби публічно стратили вагітну жінку

Іранку засудили забити камінням до смерті за подружню зраду

В ОАЕ жертву групового зґвалтування ув'язнили за позашлюбний секс

Афганські таліби розстріляли 8 іноземних лікарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: