Дівчину посадили у в’язницю через труси, що виглядали з шортів

Дівчину посадили у в’язницю через труси, що виглядали з шортів

Американку посадили у в’язницю через труси, що виглядали з шортів / Фото: Orange News

Мешканка Нового Орлеану прийшла до суду в шортах, з яких стирчала нижня білизна. За неповагу до суду її посадили на 10 днів до в'язниці.

У Новому Орлеані 23-річну дівчину засудили до десяти днів тюремного ув'язнення за те, що вона з'явилася до суду в шортах, з-під яких стирчала її нижня білизна.

Кімберлі Сенетте супроводжувала в суді свого брата, обвинуваченого в угоні автомобіля. Коли суддя побачив наряд дівчини, він запитав, чим пояснюється її вигляд, явно не суду.

Сенетте відповіла, що шорти сповзли і оголили верхню частину її сідниць, а також нижню білизну тому, що на вході до зали засідань її попросили зняти ремінь.

У підсумку дівчина була визнана винною в неповазі до суду і відправлена під варту. Брат Сенетте отримав 12 років в'язниці за викрадення автомобіля.

Нагадаємо, у Німеччині вчителька однієї зі шкіл подала до суду на ученицю за те, що та намалювала зайця на шкільній дошці. Викладачка, побачивши малюнок, з криком і плачем вибігла з класу. Два роки тому вчителька вже подавала до суду на одного з учнів, який намалював зайця. Очевидно, що жінка страждає якоюсь фобією щодо зайців.

Читайте також:

Американця засудили до довічного ув'язнення за порушення правил дорожнього руху

Афганські таліби забили камінням закоханих за аморальну поведінку

Школярка потрапила до суду через намальованого на дошці зайця

Брітні Спірс заборонили ходити без ліфчика

Повʼязані теми:

Наступна публікація